2. Švédsko - hodnotenia hotelov
  3. Skåne - hodnotenia hotelov
Skåne Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Clarion Hotel Malmö Live Priemerné hodnotenie: 10

„nádherný výhľad na mesto, vynikajúce raňajky, čistota hotelovej izby, kúpeľne a spoločných priestorov na vysokej úrovni“

• Cameo Boutique Hotell Priemerné hodnotenie: 9

„vyborne ranajky, niekolko druhov ryb, pohodlna postel, blizko do centrs“

• Comfort Hotel Helsingborg Priemerné hodnotenie: 9

„všetko bolo v poriadku, príjemné prostredie, odporúčam, výborná poloha“

• Scandic Oceanhamnen Priemerné hodnotenie: 9

„Lokalita perfektná, v srdci novej štvrte v prístave.“

• Clarion Collection Hotel Temperance Priemerné hodnotenie: 10

„Úplne super, čisto, výborné raňajky, večere.. a poobedna fika veľmi milo prekvapila..“

• Best Western Hotel Royal Priemerné hodnotenie: 10

„Skvelá lokalita blízko centra a stanice. Výborné raňajky. Milý personál. Priestranná izba. Čaj a káva zdarma na izbe. Zaujímavý interiér chodieb. Za mňa super pobyt.“

• First Hotel Jörgen Kock Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi príjemný hotel blízko centra mesta Malmo. Výborné raňajky so širokým sortimentom, aj pre tých ktorí sa zdravo stravujú. Veľmi milý personál v celom hoteli. Recepčná Carina nám vždy vyšla v ústrety a bola ochotná riešiť všetky naše požiadavky. Chválim ju za výborný zákaznícky prístup. Veľmi sme ocenili blízkosť vlakovej stanice, keďže sme mali každý deň naplánovaný iný výlet po okolí. Po návrate večer na hotel nám padla vhod cenovo dostupná a chutná večera.“

• Clarion Collection Hotel Temperance Priemerné hodnotenie: 10

„Páčilo sa nám úplne všetko. Izba aj celý hotel boli veľmi pekné a vkusne zariadené. Raňajky aj večere prekonali naše očakávanie, všetko nám extrémne chutilo. Čo nás prekvapilo najviac bola poobedná fika (tradičný švédsky rituál s kávou a koláčom). To bolo extrémne úžasné prekvapenie :)“

• First Hotel Jörgen Kock Priemerné hodnotenie: 10

„Poloha pri centre, velmi ochotny personal, vie poradit (dobra rada nad zlato, hlavne parkovanie). Bohate a pestre ranajky. Priestranna izba.“

• Moment Hotels Priemerné hodnotenie: 1

„Lokalita bola naozaj výborná. A tým to končí…“

30 Najlepších hotelov v regióne Skåne