2. Швеція: відгуки про готелі
  3. Skåne: відгуки про готелі
Skåne Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Clarion Hotel Malmö Live Оцінка за відгуками: 10

“Готель знаходиться прямо в центрі міста. Зручна парковка під землею. Кімнати нові і зручні. Великій вибір страв на сніданок Все свіже і смачне. В готелі є ресторан і бар“

• Best Western Malmo Arena Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Неймовірний персонал! Дуже гарна кімната:)“

• Elite Hotel Esplanade Оцінка за відгуками: 9

“Шикарний готель за свою ціну. Смачні сніданки. Великий номер, в котрому є все необхідне.“

• Stuga i Båstad Оцінка за відгуками: 7

“Дійсно гарне розташування“

• HOTEL N Hostel Malmö City Оцінка за відгуками: 8

“Готель розташований в центрі міста, швидко діставалися пішки до будь-яких ключових місць. Персонал милий та привітний :)) Це місце явно LGBT-friendly, судячи зі стильного дизайну та цікавих постерів! Тут достатньо місця для релаксу, інтерʼєр затишний, є внутрішній дворик. Номер відчувався трохи порожнім, але в ньому було достатньо місця. Спільна кухня здивувала, є все необхідне (та навіть більше) з посуду, кухонного приладдя, в наявності дві духовки та три великих холодильника. Ми мали змогу приготувати будь-що з власних продуктів. На другий день вирішили взяти сніданок, коштував 100SEK з людини, нам сподобався, хоча вибір був не дуже великий. В готелі є окрема кімната для зберігання багажу, нам любʼязно допомогли після виселення з номеру :))“

• Best Western Hotel Royal Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий готель близько до вокзалу, просторий чистий номер з білою постільною білизною, також чайний набір, що важливо після напруженого дня. Гарний різноманітний сніданок. Дуже гідно!“

• Comfort Hotel Helsingborg Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, зручне розташування неподалік авто/зд вокзалу. Відмінний сніданок на будь який смак. Приємна пані на рецепшині, що допомогла розібратися з придбанням квитків і дала багато порад.“

• Scandic Oceanhamnen Оцінка за відгуками: 7

“Хороший сніданок, але я б продовжила його час хоча б ще на пів годинки. Гарне розташуванння,недалеко від моря та станції.“

• Scandic Malmö City Оцінка за відгуками: 10

“Сніданок просто супер!“

• Radisson Blu Hotel Malmö Оцінка за відгуками: 10

“Гарне розташування готелю, привітний персонал, чудовий, різноманітний сніданок.“

30 найкращих готелів в регіоні Skåne