2. Швеція: відгуки про готелі
  3. Sodermanland: відгуки про готелі
Sodermanland Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Aiden by Best Western Skavsta Airport Оцінка за відгуками: 8

“Чудове розташування прям поряд з аеропортом. Сніданок хороший, все сподобалось. В номері цілком чисто, хоча постіль була порвана в деяких місцях. Туалет/душ спільний. Там цілком чисто, але раджу мати тапочки. В загальній зоні дуже атмосферно, свічки і відкритий вогонь. Є можливість пограти в більярд, але тільки за монетки“

• Aiden by Best Western Skavsta Airport Оцінка за відгуками: 9

“Зняв найбюджетніший номер для одного, тільки щоб переночувати. Номер маленький, у ньому двояростне ліжко, стіл та стілець. Ліжко зручне і власне більше нічого не потрібно було мені. Двері навпроти у коридорі - туалет/душ. Особливо готель досліджувати не було бажання, але читав що наче є сауна у них. Коли вже їхав, бачив що є сніданок, але особливо поїсти не було часу, бо довго спав і треба було терміново йти. Загалом все норм, добре, що біля аеропорту.“

• Aiden by Best Western Skavsta Airport Оцінка за відгуками: 9

“Дуже зручно, переночували в готелі, поснідали і пішли на літак, в номерах тепло, літаків зовсім не чутно.“

• Aiden by Best Western Skavsta Airport Оцінка за відгуками: 7

“Дуже близько до аеропорту , 2 хвилини пішки. Можливість ранніх сніданків - з 5.30“

• Aiden by Best Western Skavsta Airport Оцінка за відгуками: 10

“Готель поруч з аеропортом. 2 хвилини пішки. Сніданок включений. Пластикова карта-ключ є від дверей у кімнату та у ванну кімнату .“

• Aiden by Best Western Skavsta Airport Оцінка за відгуками: 10

“Розташування біля самого аеропорту Skavska, зручний номер, і дуже привабливий дизайн“

• Aiden by Best Western Skavsta Airport Оцінка за відгуками: 10

“Неймовірна атмосфера чистоти, стилю та клієнтоорієнтованості. Прекрасна дівчина Ганна на рецепції, яка була завжди готова допомогти українською мовою. Чудовий різноманітний сніданок, який подають з 5:30.Останній раз я ночувала тут 5 років тому. За цей час хостел став ще кращим. Білосніжна чиста постільна білизна, прекрасні величезні банні рушники. Туалетний папір, гель для душа. Гаряча вода та добрий напор. Особливо сподобався хол, де можна трохи посидіти біля справжнього каміну та випити щось зігріваюче. Гадаю, що це найкращий хостел, в якому мені доводилось ночувати.“

• Aiden by Best Western Skavsta Airport Оцінка за відгуками: 10

“Чисте, м‘яке ліжко, теплий душ, смачний сніданок та запашна кава. Що ще треба для того, щоб набратись сил перед раннім вильотом. Я приїхала в готель увечері. А зранку вже була в аеропорту, що знаходиться буквально поруч! Супер!“

“Все“

“Все крім ціни“