2. Mađarska: recenzije hotela
  3. Somogy: recenzije hotela
Somogy Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Club218 Wellness Apartments Prosječna ocjena: 10

„Sve ,pogled ,mir, bazeni ,priroda osjećaj na 8katu bio je kao da smo na Miami Beachu.Preporučam svima.”

• Hotel La Riva Prosječna ocjena: 9

„U ovom smo hotelu prespavali tek jednu noć i to izvan ljetne sezone, pa smo naletjeli na nešto praznije mjesto i vrijeme kada mnogi domaćini uređuju svoje objekte. No to nas nije nimalo omelo, dapače dalo je mjestu dodatnu draž jer se vidi koliko lokalna zajednica ulaže u svoju ponudu. Sama lokacija hotela je odlična - uz plažu, blizu centru i mnogim atrakcijama, no ipak uz određenu dozu mira. Objekt je uredan i čist, sobe također. Soba je dovoljno prostrana za kraći boravak, sa velikim balkonom i solidnom kupaonom. Zatvoreno parkiralište je bilo dostupno unutar dvorišta hotela. Prostor za blagovanje je izuzetno simpatičan, a doručak odličan, pa sve to djeluje ugodno - kao kod kuće. Osoblje je izuzetno ugodno i pristupačno. U prizemlju hotela je i nešto skromniji wellness, pa preporučam ponijeti kupaći kostim. Sve u svemu - ako se ponovo budemo vraćali u Siofok, doći ćemo zasigurno ovdje.”

• Balaton Colors Beach Hotel Prosječna ocjena: 10

„hidromasaže u bazenu, saune, raznovrsni doručak, svježe povrće i voće, besplatan parking, nije gužva u hotelu ni na doručku ni na večeri niti na bazenima, odličan aparat za kavu u sklopu doručka, lounge nakon doručka, fotelje na ljuljanje, kutak za djecu u lounge baru, doručak i večera uz pogled na jezero, club room sa stolnim tenisom, biljarom, pikadom, juhe uz večere”

• Apartman Bella Hotel Prosječna ocjena: 9

„Izuzetno ljubazna gospoda na recepciji,soba prostrana,cista uredna ljepa,,blizu centra i balatona,sve pohvale..balkon sa stolom i stolicama,jastucima,suncobranom..dobro opremljena kuhinjica ma sve super🤗”

• Janus Boutique Hotel & Spa Prosječna ocjena: 7

„Velicina sobe. Blizina centra”

• Colors Holiday Hotel Prosječna ocjena: 8

„Izvrstan doručak i vrhunska lokacija”

• Premium Hotel Panoráma Prosječna ocjena: 5

„Lokacija je odlična. Osoblje vrlo uslužno i kulturno. Wellnes centar je fantastičan. Doručak također izvrstan!”

• Mala Garden Design Hotel Prosječna ocjena: 10

„Sve”

• Residence Hotel Balaton Prosječna ocjena: 10

„Spa centar je jako lijep i sadržajan, čist i uredan.. sobe su jako lijepe i uredne i čiste i novijeg tipa,jako lijep ugođaj cijelog hotela kako izvana tako i iznutra.. osoblje je jako uslužno i tečno pričaju engleski jezik.. hrana je odlična, jako puno izbora za doručak i večeru.. sve preporuke za hotel”

• Hotel Kapos Prosječna ocjena: 9

„Doručak je vrlo dobar sa vrijednim osobljem, koje se brine da ništa ne fali od hrane. Gospđica na recepciji bila je vrlo ljubazna a soba je bila velika i komotna. Garaža je izvrsna i po vrlo povoljnoj cijeni. Kad izađemo iz hotela nalazimo se na samom trgu sa predivnom crkvom, koja ne zvoni po noći da nam ne remeti san. Hotel ima jako povoljnu cijenu i puno više nudi nego što naplačuju i hvala im na tome. Već smo bili i vratit ćemo se opet.”

30 najboljih hotela u regiji 'Somogy'

na temelju 42.400 recenzija hotela na Booking.com-u