2. Швеція: відгуки про готелі
  3. Stockholm county: відгуки про готелі
Stockholm county Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Motel L Hammarby Sjöstad Оцінка за відгуками: 10

“Неймовірний готель, зручне розташування. Пішки можні дійти до центру, а як ні, то прям під готелем трамвай - одна зупинка до метро. В готелі цілодобово безкоштовний чай, кава, вода. Навіть можна трошки повечеряти.“

• Hotel Gamla Stan, BW Signature Collection Оцінка за відгуками: 10

“Місце розташування, вигляд з вікна, сніданки“

• Best Western Plus Park City Solna Оцінка за відгуками: 9

“Свіжа білосніжна постіль, сауна, тренувальний зал, сніданок чудовий, вид з вікна на 11поверху , наявність ванни і шампунь,кондиціонер, лосьон для тіла. Нас заселили раніше .“

• Crafoord Place Hostel Оцінка за відгуками: 8

“Чудовий і привітний персонал, зручне розташування, велика кількість душових кімнат, є місця для відпочинку.“

• “Я би хотіла подякувати усім за чудові враження“

• City Backpackers Hostel Оцінка за відгуками: 10

“Все прекрасно! Дуже привітний персонал! Я зупинялася в готелях і там не були такі привітні люди, як тут! Я в захваті! Заїзд з 14, а не з 16, як усюди у Стокгольмі. Є сауна, все необхідне для купання, дуже приємна атмосфера, кухня, душевних багато та туалетів, всім вистачить, у номерах чисто, у хостелі також! Безкоштовні кава та чай та багаж можна залишити, як до заселення, так і після на цілий день аж до 22!!! Можна повернутися додому у будь-який час! Навіть уночі! Я просто навіть не очікувала, що буде так класно! Не дарма, у них повно нагород! Крім того розташування - самий центр, близко до вокзалу та до Старого міста та усіх музеїв! Бомба! Всім дякую 🙏🫶💋❤️“

• Forenom Aparthotel Stockholm Bromma Оцінка за відгуками: 10

“Все супер“

• Scandic Park Оцінка за відгуками: 9

“Розташування в тихому місці біля парку, до всіх головних локацій 1,2 - 2 км, пішки 20-25 хв. Привітний персонал. Достатній вибір страв на сніданок.“

• Best Western Plus Time Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Гарне розташування, чистота, гарна постіль, шикарний сніданок, халати, капці для сауни.“

• STF Långholmen Hostel Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування, цікава концепція, привітний пеосонал. Дуже чисто, немає сторонніх запахів. На кухні є все для самостійного приготування їжі. Фото на Букінку повністю відповідають дійсності.“

30 найкращих готелів в регіоні Stockholm county