2. Κάτω Χώρες κριτικές ξενοδοχείων
  3. Ουτρέχτη κριτικές ξενοδοχείων
Ουτρέχτη Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Logement Petit Beijers Βαθμολογία σχολίων: 7

«Το κατάλυμα βρίσκεται σε εξαιρετική τοποθεσία, πιο κέντρο δε γίνεται- δίπλα στον καθεδρικό και ανάμεσα σε πάρα πολλά μαγαζιά. Μείναμε σε ένα όμορφο δωμάτιο με καλή διακόσμηση και αρκετά καθαρό. Είχαμε καλή αντιμετώπιση από την κοπέλα που ήταν υπεύθυνη για το δωμάτιο μας. Κάτω από τα δωμάτια μας λειτουργούσε ένα καταπληκτικό εστιατόριο με σούπες στο οποίο φάγαμε κάποιες από τις νοστιμότερες σούπες της ζωής μας.»

• Bunk Hotel Utrecht Βαθμολογία σχολίων: 8

«Ένα απ τα καλύτερα hostel που έχω μείνει ανά την Ευρώπη. Ήταν καθαρό, ήσυχο, είχε πολλές τουαλέτες κ ντουζ που πρόσφεραν απομόνωση κ ασφάλεια. Δεν υπήρχε η παραμικρή μυρωδιά στον χωρο. Το ντουλαπάκι κάτω απ το κρεβάτι ήταν ευρύχωρο χωρούσε πολλά πράγματα μέχρι τσάντα χειραποσκευη. Για πιο μεγάλα μπαγκάζια υπήρχε φοριαμος με πληρωμή. Το λόμπι είναι ένα υπέροχο μπαρ που λειτουργεί όλη μέρα μέχρι αργά προσφέρει πρωινό κ branch. Πολλές φορές έχει διαφορά events όπως διαλέξεις, συναυλίες κλπ. Το κτήριο είναι παραδοσιακό, πρώην εκκλησία. Η τοποθεσία του είναι σχεδόν απέναντι απ τον κεντρικό σταθμό και το μεγάλο mall.»

• Stayokay Hostel Utrecht Centrum Βαθμολογία σχολίων: 8

«Σε υπεροχη τοποθεσια!»

• Eye Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ ωραία η τοποθεσία του! Μόλις λίγα μέτρα από το κέντρο της πόλης! Πεντακάθαρο και άνετο δωμάτιο. Άριστο προσωπικό.»

• The Anthony Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Καθαρό, ευγενικό προσωπικό, μοντέρνο , κοντά στο κέντρο»

• Moxy Utrecht Βαθμολογία σχολίων: 10

«Αψογο ξενοδοχείο.....με εναλλακτικό design..... και πολύ καλή εξυπηρέτηση, πολύ κεντρικό σημείο με άμεση πρόσβαση στο κέντρο της πολης»

• City Center Lodge Utrecht Βαθμολογία σχολίων: 3

«Ο νεαρός και η νεαρή κοπέλα στη ρεσεψιόν ευγενικοί και εξυπηρετικοί.»

• Van der Valk Hotel Vianen - Utrecht Βαθμολογία σχολίων: 10

«ΑΨΟΓΑ»

• Park Plaza Utrecht Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η καθαριοτητα, ολες οι παροχες και η ευγενεια του προσωπικου.»

• Hotel Woudschoten Βαθμολογία σχολίων: 9

«Τέλειο πρωινό!!!»