2. Испания отзиви за хотели
  3. Валенсия (област) отзиви за bed and breakfast и гостоприемници
Валенсия (област) Проверени отзиви за Bed and Breakfast и гостоприемници от реални гости

• Habitaciones Santiago Оценка от отзивите: 7

„Правят ремонт на магазин на същата улица и сутрин е шумно, не може да се спи. Надявам се скоро да приключи ремонтът.“

• LÀtic Rooms Оценка от отзивите: 1

„Единствено местоположението“

• Habitaciones con encanto junto al Mercado Central Оценка от отзивите: 4

„Много добро местоположение.“

• Hostal Bisbal ONLY ADULTS NO AC Оценка от отзивите: 9

„Местоположението е страхотно! В центъра на стария град. Усетихме духа на града около пазара. Наоколо има много заведения, магазинчета и исторически забележителности. Самият пазар също е забележителен. Пеша рагледахме центъра на Валенсия и всички забележителности във и около центъра. За един турист това е много приятно. Отделихме и един ден за разглеждане на града на науката и изкуствата. Океанографският парк Oceanographic е страхотен. Препоръчвам на всеки да го види.“

• Habitación con baño privado en piso familiar Оценка от отзивите: 10

„Местоположение е отлично. Домакините са създали изключително приятна атмосфера и са налични всички удобства за престоя. Комфортно и много чисто.“

• Cosy Rooms Embajador Оценка от отзивите: 8

„Добро място ,добра стая за цената си“

• Habitaciónes cerca del centro! Оценка от отзивите: 10

„Много е любезен домакина Гилермо, въпреки часа на късния ни полет, прояви разбиране и ни очакваше.Дори и в дена на полета пак прояви разбиране и съхрани багажа ни през целия ден. Хигиената беше отличена. Силно препоръчваме и ще се върнем отново!“

• Pensión Moratin Оценка от отзивите: 5

„Беше сравнително чисто. Персоналът всеки ден почистваше стаите.“

• Habitaciones Amelia Оценка от отзивите: 9

„Разположението на хотела е страхотно, в сърцето на града. Наоколо има изобилие от ресторанти, магазини, плажът е на 3-4 минути. Беше много чисто, а персонала много мил. Всеки ден се сменяха всички хавлии. Може би заради високите тавани, за първи път не чувах съседите отгоре (в хотел) 😊“

• PLAZA REDONDA brugada home Оценка от отзивите: 9

„Ако търсите лукс - не сте за тук! Но ако търсите най-удобното място във Валенсия - това е! На 5 мин от всички забележителности в центъра, до гара НОРД, до пазара ... Много любезни и отзивчиви домакини ... много сме доволни от престоя си там! Ако пак ходим във Валенсия пак ще изберем същото място!“

30 -те най-добри Bed and Breakfast и гостоприемници в Валенсия (област)

въз основа на 281 107 отзива за Bed and Breakfast и гостоприемници Booking.com