2. Maďarsko hodnocení hotelů
  3. Vas hodnocení hotelů
Vas Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Gotthard Therme Hotel & Conference Průměrné hodnocení: 9

„Hotel výborný, personál milý, pokoj veliký s balkónem, tichý, všude čisto. Matrace byla tak měkká, že jsem měl strach, že v noci spadnu z postele. Snídaně výborné, pestré, vybere si každý a ocenil jsem, že každý den se mezi nabídkou objevilo něco nového. To nebývá zvykem. Večeře, to je spíš taková výkrmna. Všeho hodně,vybrat se dá, ochutnat se dá ze dvou polévek, čtyř jídel spíše mezinárodní kuchyně s náznakem maďarské, dále řady předkrmů, zeleniny, sýrů a zákusků. Líbilo se mi, že každý den bylo jedno rybí jídlo, pokaždé jiné. Pokud ale chcete ochutnat autentickou maďarskou kuchyní, musíte vyrazit někam do okolí. Možnosti tu jsou. Lázně jsou příjemné, takové vhodné spíš pro starší či rodiny s dětmi. Nejsou přeplněné, dělí se na bazény s termální a obyčejnou vodou. Teplota vody byla pro mě vyhovující v obou typech bazénů. Venkovní ale ještě nejsou v provozu. Vyplatí se i navštívit přilehlou kopcovitou lesnatou krajinu národního parku Oerség s mnoha zajímavými místy. Takže jsme byli určitě spokojeni.“

• Ensana Thermal Sárvár Průměrné hodnocení: 10

„Lokalita super, kousek do centra, krásné arboretum za hotelem, stojí za to se tam projít, Snídaně i večeře super je z čeho vybírat, neustále doplňováno, polední polévky byly super. Hotel má sice starší zařízení, ale je útulný,je si kde posedět a popovídat s přáteli, nebo zahrát karty.“

• Hunguest Bük - ex Répce és Répce Gold Průměrné hodnocení: 10

„Vše, ubytování, termály,jídlo.“

• Park Hotel Bük-Bükfürdő Průměrné hodnocení: 9

„Skvělý personál, moc všem děkujeme za přístup a zpříjemnění pobytu. Parkování u hotelu 👍.“

• Vitalmed Hotel Sárvár Průměrné hodnocení: 10

„Vše bylo v pohode“

• „Pestrý výběr jídla u všech chodů - oceňuji koutek s jídlem pro děti - krupicová kaše, meruňkové knedlíčky, řízky, hranolky. Teplá jídla naprosto skvělá, byli jsme celkem 5 dní a stále jsme mohli vybírat z nové nabídky. Služby skvělé - využili jsme masáže a kosmetiku - vše za stejnou cenu jako v ČR. Za poplatek 7 Eur/den je možné parkovat v garáži, do které se sjede přímo výtahem. Personál vždy velmi milý.“

• Danubius Hotel Bük Průměrné hodnocení: 10

„vše super“

• Mjus Resort & Thermal Park Průměrné hodnocení: 10

„Krásné prostředí“

• Greenfield Hotel Golf & Spa Superior Průměrné hodnocení: 9

„Naprosto famózní kuchyně - snídaně i večeře formou bufetu předčily očekávání. Výborné víno, milý personál. Skvěle udržované golfové hřiště za dobrou cenu. Dostatek lehátek u venkovního bazénu, velmi klidná lokalita. Ráda se vrátím.“

• Hotel Piroska Průměrné hodnocení: 8

„Výborné stravování. To co bylo v nabídce bylo úplně fantastické. Příště přijedeme opět.“

Vas – 25 nejlepších hotelů