2. Węgry – opinie o hotelach
  3. Vas – opinie o hotelach
Vas Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Piroska Ocena: 5

„Personel był bardzo miły i pomocny”

• „Byliśmy tam już któryś raz. Wybieramy ten hotel przede wszystkim z możliwości nieograniczonego korzystania z basenów termalnych. Hotel jest bezpośrednio połączony z nimi. Pokoje są wystarczającej wielkości. Śniadanie wystarczające z wyjątkiem jakości zimnych napoi. Przydzielenie stolika do pokoju na śniadanie jest dobrym pomysłem.”

• „Czystość”

• „Super że mogliśmy być z naszym czworonożnym członkiem rodziny .”

• „Hotel ok, pokoje super , materace też(kto był w Daniubius Hotel to wie). Jedzenie bardzo dobre ale w porównaniu do DANUBIUS trochę słabsze zwłaszcza obiady dotyczy ilości ale nie jakości dań”

• „Baseny,i strefa spa . Pyszne jedzenie.”

• Apartman Hotel Ocena: 8

„Klimatyczne wnętrza, wystrój sanatoryjny z lat 80. Ale wygodnie, czysto”

• Forum Hotel Ocena: 10

„Śniadanie wyborne. Hotel w ścisłym centrum.”

• „Komfort, jakość, elegancja”

• „NIC MI SIĘ NIE PODOBAŁO , BO OBIEKT BYŁ ZAMKNIĘTY A STAN ZEWNĘTRZNY WSKAZYWAŁ ŻE JEST ZDEWASTOWANY . WŁAŚCICIEL NIE ODBIERAŁ TELEFONU . ADRES PODANY NA REZERWACJI PROWADZI DO CAŁKIEM INNEJ LOKALIZACJI , GDZIE SĄ TYLKO DOMY MIESZKALNE . ROZMAWIAŁEM Z KONSULTANTEM BOOKING COM , W DNIU 4-GO MAJA OK. GODZ. 19 -TEJ , KTORY OBIECAŁ MI ŻE POSZUKA INNEGO ZAKWATEROWANIA DLA NAS . NIESTETY NIE ODDZWONIŁ I Z GRUPĄ ZNAJOMYCH ( RAZEM 9 OSÓB ) ZOSTALIŚMY BEZ NOCLEGU . PODOBNO WŁAŚCIICIEL OBIEKTU POWIADOMIŁ BOOKING ,ŻE OBIEKT BĘDZIE ZAMKNIĘTY I ŻE ZOSTANIE NAM PRZEDSTAWIONA INNA PROPOZYCJA . NIESTETY NIKT SIĘ Z NAMI NIE SKONTAKTOWAŁ . TOTALNE ROZCZAROWANIE I PORAŻKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!”

25 Najlepszych Hoteli w regionie Vas