2. Švédsko hodnocení hotelů
  3. Västerbotten hodnocení hotelů
Västerbotten Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Best Western Malmia Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Velký výběr ze všech druhů nabízeného sortimentu“

• Medlefors Hotell & Konferens Průměrné hodnocení: 10

„Velky vyber pokrmu a prijemna atmosfera s posezenim.“

• Comfort Hotel Umeå City Průměrné hodnocení: 9

„Příjemný hotel se vším co je třeba v centru města. Za příplatek patrové garáže s výtahem přímo do hotelu. pohodová snídaně.“

• U&Me; BW Signature Collection Průměrné hodnocení: 8

„Hotel se nachází přímo v centru města. Krásný výhled z pokoje. Snídaně v ceně pobytu. Rychlost check-in a check-out. Supermarket naproti hotelu.“

• U&Me; BW Signature Collection Průměrné hodnocení: 9

„Krásný hotel, vynikající snídaně, super místo“

• First Camp Nydala-Umeå Průměrné hodnocení: 9

„Pro naší potřebu dokonalý. V -16 v chajdě trenýrková teplota👍 Perfect for us. In -16 beautifully warm inside👍“

• Hotell Vilja Průměrné hodnocení: 9

„Check-in 24/7“

• Best Western Malmia Hotel Průměrné hodnocení: 9

„Fantasticky pokoj, čistý a dostatečně prostorný se skvělou snídani“

• Hotell Gamla Fängelset Průměrné hodnocení: 10

„Skvělá snídaně, nic extravagantního, ale dobré věci, dobrý čerstvý chléb. Krásný velký pokoj v prvním patře. Velmi pohodlná postel. Celý hotel je krásný, moderní a čistý. Společné sprchy a záchody jsou naprosto v pohodě, čisté, voňavé, funkční. Na pokoji jsme měli župany! :) K dispozici je velká vybavená kuchyně a jídelna, kde jsou i deskové hry k zapůjčení. Všechen personál hotelu je extrémně milý a nápomocný, zejména chci ocenit pána na recepci, který nám umožnil uschovat si po check-outu v hotelu zavazadla do doby, než nám jel noční vlak. Okolí hotelu je fajn a velmi blízko k řece a nábřeží. Naprosto super, nechtělo se nám pryč.“

• Best Western Malmia Hotel Průměrné hodnocení: 9

„snídaně dobrá s velikým výběrem“

Västerbotten – 30 nejlepších hotelů