2. Švédsko hodnocení hotelů
  3. Västernorrland hodnocení hotelů
Västernorrland Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Örnsköldsviks Vandrarhem Průměrné hodnocení: 7

„Není dvakrát co by se vám na tomto ubytování líbilo, ale nutno rict, ze za peníze, které ubytování stojí si také není dvakrát na co stěžovat. Kuchyně je vybavena a společná lednice je k dispozici, tepla voda teče a není zde zima. Parkování před domem je v ceně.“

• Gaffelbyn - Sundsvalls Vandrarhem Průměrné hodnocení: 6

„Plně vybavená kuchyně, krásné prostředí“

• Hotell Hallstaberget Průměrné hodnocení: 9

„Lokalita, gastronomie, pokoje“

• Hotell Södra Berget Průměrné hodnocení: 7

„Nádherný výhled a prostředí.“

• Sidsjö Hotell & Konferens Průměrné hodnocení: 10

„Nemůžu říct nic proti. Protože jsme měli přijet až po zavření recepce, tak nás personál aktivně obětavě kontaktoval a předal všechny potřebné informace. Všechno klaplo hladce. Snídaně v severském stylu. Jsme rádi, že jsme vybrali tento hotel! Díky“

• Scandic Örnsköldsvik Průměrné hodnocení: 9

„Pokoj byl čistý a vybavený dle mých potřeb. Snídaně byly velmi chutné. Ostatní vybavení hotelu jsou na velmi dobré úrovni.“

• Sidsjö Hotell & Konferens Průměrné hodnocení: 8

„Výborná“

• Sidsjö Hotell & Konferens Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně byla opravdu dle tradice s názvem: Švédské stoly . Široký sortiment a vysoká kvalita nabízených pokrmů a nápojů naprosto uspokojí každého návštěvníka . Pokud bude má cesta znovu tímto směrem,nebude se vůbec rozmýšlet a hledat jiné ubytování. Rád opět navštívím tento hotel v klidném místě.“

• Clarion Collection Hotel Grand Průměrné hodnocení: 10

„Vynikající snídaně i večeře. Poloha hotelu v centru. Čisté pokoje. Ochotný personál. K dispozici garáže.“

Västernorrland – 30 nejlepších hotelů