2. Швеція: відгуки про готелі
  3. Västernorrland: відгуки про готелі
Västernorrland Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Sure Hotel by Best Western Focus Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово, дуже затишний номер. Є релакс зона з джакузі і сауною. Приємно здивував сніданок і цілодобовий чай та кава на рецепції.“

• Villa Lyckan Оцінка за відгуками: 5

“Місце“

• Strand City Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Місце знаходження готелю дуже добре. Зупинялися на ніч у дорозі. Легко знайти та має свою приватну паркову. Ми подорожували автомобілем із причепом, тому для нас на парковці не було місця, але у телефонній розмові нам сказали що можна припаркуватися навпроти готелю. Також можливі варіанти парковки нам вислали у повідомленні. Ми забронювали номер із спільним туалетом у коридорі. Сам номер був на здивування просторий. Дуже чистий. Зручне ліжко, холодильник у номері. Спільний туалет також чистий. Сніданок чудовий! Я була здивована, що в готелі для сніданку випікають свій дуже смачний хліб, роблять мармелад з томатів з розмарином, паштет та ін. Також багатий вибір молока: безлактозне, сойове, вівсяне. Сніданок має дуже багатий вибір! Окрім цього готель пропонує безкоштовно каву з кавимашини (капучіно, кава лате та ін.) цілодобово. Ми приїхали пізно ввечері, вирішили попити кави та ще побачили домашній пиріг та печиво для гостей. Також безкоштовно. Також там є мікрохвильова піч, тобто можна розігріти вечерю. Тарілки, виделки, ложки - все є для користування. Було дуже приємно побачити що тут гостей чекають, хоча на ресепшн вже нікого не було. Інструкцію як потрапити в готель та номер нам було надіслано в повідомленні. Все дуже просто. Персонал побачили вранці на сніданку - дуже приємна людина. Ми щиро вдячні за чудовий прийом. Ми іще сюди повернемося!“

• Park Hotell Оцінка за відгуками: 10

“Ми заселилися пізно ввечері, було приємно бачити, що в будь-який момент ти можеш випити кави чи чаю і трішки перекусити смачненьким. Також сподобався сніданок. Гарний готель, реомендую.“

• Best Western Hotel Baltic Оцінка за відгуками: 6

“Хороший смачний сніданок, привітний персонал. Добре розташування готелю біля центру міста, чудово підходить для піших прогулянок містом.“

• First Hotel Statt Örnsköldsvik Оцінка за відгуками: 10

“Готель дуже комфортний. Уважний персонал, який завжди іде на зустріч. Чудовий ресторан, що зранку перетворюється на вишукану залу для сніданку. Номер чистий, приємний. Дуже зручні ліжка“

30 найкращих готелів в регіоні Västernorrland