2. Švédsko hodnocení hotelů
  3. Västra Götaland hodnocení hotelů
Västra Götaland Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Göteborg Hostel Průměrné hodnocení: 9

„Blízko centru, vybavení. Hned naproti tramvajové zastávky. Příjemný personál, check -in po domluvě proběhl i dříve.“

• Clarion Collection Hotel Mektagonen Průměrné hodnocení: 9

„Hotel byl nádherný. I když jsem si nějak objednala pokoj bez oken, vůbec mi to nevadilo. Jen jsem litovala, že jsem musela strávit pouze jednu noc, protože se mi moc líbilo. Ale jestli zase někdy zavítám do Švédska, tak ubytování mám jasný! 😊 jídlo bylo výborné, i když večeře byla na výběr jen z jednoho jídla, tak měli výborný salát! 😅 líbil se mi tam ten klid. Slečna na recepci byla velmi příjemná a vše vysvětlila a řekla. I když s angličtinou nejsem zrovna velký kamarád, pochopila jsem od ní vše.“

• „Úžasná lokalita. Výhodou je i dobrá snídaně a možnost udělat si wafle v odpoledních hodinách. Přístup k pití a kávě je po celý den.“

• Spar Hotel Gårda Průměrné hodnocení: 8

„Pokoje naprosto čisté a krásně vytopený pokoj“

• STF Hostel Stigbergsliden Průměrné hodnocení: 8

„Skvělé pro mladé lidi a studenty, na jednu či dvě věci ideální :-) Zázemí s kuchyňkou a kousek směrem na archipelagos. Bezva!“

• Hotel Villan Průměrné hodnocení: 9

„Příjemný hotel na břehu řeky, vkusně zařízený. Ocenila jsem pohodlné postele a podlahové topení v koupelně. Vynikající snídaně - skvělá a pestrá nabídka i hezké prostředí na snídani s výhledem na řeku.“

• Hotel Örgryte Průměrné hodnocení: 6

„Snídaně byly moc dobré, pro několikadenní pobyt dostačující. Kladně hodnotím i polohu hotelu, blízko autobusových zastávek a 10 minut od centra. Příznivá byla i cena, v poměru ke kvalitě ubytování si není na co stěžovat.“

• Gothia Towers & Upper House Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování bylo ve vynikající lokalitě v dostupnosti do centra i na letiště. Nejvíc mě potěšila pohodlná postel s kvalitními polštářema. Výborné snídaně ze kterých si vybere určitě každý.“

• Hostel Snoozemore Průměrné hodnocení: 9

„Skvělé, klidné ubytování jen 5 min tramvají od centra. Skvěle vybavená kuchyň a prostorná jídelna. Společné prostory výjimečně ciste a udržované na hostel. Milý a vstřícný personál, jednoznačně doporučuji.“

• Radisson Blu Scandinavia Hotel, Göteborg Průměrné hodnocení: 8

„Hotel má skvělou polohu blízko kaváren a restaurací. Před hotelem jezdí autobusy a tramvaje. Atrium je moc hezky zařízené. Snídaně skvělé. Na pokoji možnost uvařit kávu a čaj, v koupelně k dispozici mýdlo, šampón, kondicionér. Župan i pantofle. Velmi vstřícný personál.“

Västra Götaland – 30 nejlepších hotelů