2. Švédsko - hodnotenia hotelov

„Všetko. Od hotel-personál-krásne,pohodlné izby-jedlo top“

• Hotel Royal Priemerné hodnotenie: 10

„Poloha hotela“

• Sure Hotel by Best Western Arena Priemerné hodnotenie: 9

„Hotel odporúčame najmä kvôli výhodnej lokalite. Veľmi nás potešilo občerstvenie a nápoje k dispozícii po celý deň. Milý personál.“

• STF Hostel Stigbergsliden Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo skvelé. Od milého a ochotného personálu až po čisté izby a pohodlné postele, z ktorých sa nám ráno nechcelo vstávať. 🙂“

• „Pobyt v tomto hoteli bol veľmi príjemný. Personál bol neskutočne milí. Prišli sme do ubytovania skorej, ale okamžite nás ubytovali, o niekoľko hodín skôr ako bolo dohodnuté. Izba aj kúpeľňa boli obrovské v porovnaní s inými hotelmi vo Švédsku. Raňajky boli skvelé a ako hosť hotela máte možnosť si urobiť v poobedňajších hodinách waffle a kedykoľvek si dať kávu, čaj, snack 🙂“

• Göteborg Hostel Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko ďakujem“

• Comfort Hotel City Priemerné hodnotenie: 9

„Skvelé raňajky, ktoré boli v cene. Lokalita bola úžasná, všade sa dalo dôjsť aj pešo. A izby aj napriek malému priestoru boli útulne a postačovali.“

• „Poloha hotela bola blízko centra a prístavu. Chutné raňajky. Pomer cena kvalita odpovedala. Boli sme spokojný.“

• Rasta Håby Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko v poriadku Skvelá lokalita keď prechádzáš cez Švédsko,(vedla dialnice) Čistý pokoj Čistá kúpelňa“

• Good Morning+ Göteborg City Priemerné hodnotenie: 8

„personál hotela veľmi nápomocný, milý a úslužný. Veľký výber z raňajkového stola a oceňujem aj vegetariálonske alternatívy jedla.“

30 Najlepších hotelov v regióne Västra Götaland