2. Ιταλία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Βένετο κριτικές ξενοδοχείων
Βένετο Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Grifoni Boutique Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετική τοποθεσία. Μπορείς με 15 λεπτά περπάτημα να πας πρακτικά παντού, από τον Σταθμό των λεωφορείων μέχρι τα πιο κεντρικά σημεία της πόλης. Εξαιρετική η κυρία στο πρωινό και πολύ καλή καθαριότητα στα δωματια»

• Belvedere Village Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η τοποθεσια ήταν υπεροχη για εξερεύνηση της Λιμνης Γκάρντα και επίσκεψη στη Γκάρνταλαντ. Οι εγκαταστάσεις πολύ προσεγμένες. Δωμάτια καθαρά , ευρύχωρα. Καθυστερήσαμε να φτάσουμε και μας περίμενε ο νυχτερινός φύλακας και μας βοήθησε να βρούμε το δωμάτιο μας. Οι υπάλληλοι στη ρεσεψιον εξυπηρετικοί και ευγενικοί.»

• Hotel Columbia & Ninfea Βαθμολογία σχολίων: 7

«Πολυ καλη τοποθεσια. Ωραιο πρωινο. Καθαρα δωματια. Ειχε χωρο σταθμευσης 5 λεπτα με τα ποδια αν εδινες 20 ευρω για προλαταβολη σε μετρητα τα οποια σου επεστρεφαν οταν εφευγες.»

• Hotel Palace Verona Βαθμολογία σχολίων: 5

«Ωραίο πρωινό»

• Hotel Al Duca Di Venezia Βαθμολογία σχολίων: 10

«Σε πολύ καλό σημείο, καθαρό και άνετο δωμάτιο. Αλλαγή ατομικών ειδών υγιεινής πολλή συχνή.»

• Al Gazzettino Βαθμολογία σχολίων: 8

«Άριστη τοποθεσία.»

• Hotel & Residence Venezia 2000 Βαθμολογία σχολίων: 8

«Το ξενοδοχείο βρίσκετε σε άριστη τοποθεσία στο νησί Λίντο .»

• Villa I Pini Βαθμολογία σχολίων: 9

«Όμορφα ανακαινισμένο δωμάτιο, καθαροί χώροι και ευγενικό προσωπικό. Εξαιρετικό πρόγευμα με πολλές επιλογές.»

• Nomad Hostel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ εξυπηρετικό προσωπικό, ευχάριστη η διαμονή μας. Δίπλα στο αεροδρόμιο. Έξυπνη διακόσμηση.»

• Smart Hotel Holiday Βαθμολογία σχολίων: 7

«Τοποθεσία πολύ καλή και πολύ βολικό στα μέσα μεταφοράς. Το προσωπικό άριστο, πολύ ευγενικό και πρόθυμο να μας εξηγήσει τα πάντα!!»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Βένετο

βάσει 1.942.426 κριτικών ξενοδοχείων στην Booking.com