3. Венето: відгуки про готелі
Венето Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Adua Оцінка за відгуками: 10

“Гарний номер. Чудовий сніданок з великим вибором їжі. Розташування недалеко від зупинок і в тихому місті. Все дуже сподобалось!“

• Hotel Rigel Оцінка за відгуками: 10

“Щоденне прибирання номера і заміна рушників. Прекрасний інтер'єр. Смачні сніданки. Уважний персонал. В номері є холодильник і чайник. Все просто ідеально.“

• Domus Cavanis Оцінка за відгуками: 8

“Ідеальне розташування. Чисто. Була насторожена відгуками, але все виявилось добре. Дуже гарний персонал. Чудові сніданки. Ми зупинялись на дві ночі. Я з радістю повернусь в цей готель.“

• a&o Hostel Venezia Mestre Оцінка за відгуками: 8

“Близько до вокзалу та кафе, цілодобове заселення.“

• Hotel Corte Contarina Оцінка за відгуками: 10

“Дуже приємний персонал, просторий номер, ванна, є міні бар, всі зручності. Поряд з готелем Арсенал, ввечері дуже приємно там пройтися, гарні ресторани теж поряд, рекомендую Nevodi. Сніданок добрий (повірте, у Венеції ви не знайдете іншого готелю де сніданок включений у вартість :) Обовʼязково рекомендуватиму готель всім знайомим і сама в майбутньому ще повернуся. Мустафа, я вас памʼятаю, дякую за всі рекомендації та ваш добрий настрій ;)“

• hu Venezia Camping in Town Оцінка за відгуками: 8

“Близький і досить зручний доїзд до Венеції. Наявність маркету , ресторану, паркінгу, басейну на території. Досить комфортні будиночки для короткотривалого перебування. Пиивітний персонал.“

• Hotel Leopardi Оцінка за відгуками: 10

“Зручно, чисто, комфортно.“

• GreenColors Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Чистенько, зручні ліжка. Номер невеликий, але ми там лише спали. Чудові господарі. Піцерія на першому поверсі - дуже смачне все!“

• Wind Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Все“

• Campanile Venice Mestre Оцінка за відгуками: 10

“Помешкання дуже компактне та зручне, на дві людини просто супер, кожного дня ставили водичку в холодильник))але хочу застерегти від необачності)))якщо замовляєте сніданки за додаткові кошти, не беріть наперед, краще кожного ранку оплачувати, наразі ви з якоїсь причини не зможете прийти на сніданок, ваші кошти не повертаються😉, тобто будьте обачливими)))“

30 найкращих готелів в регіоні Венето

на основі 1 944 488 відгуків про готелі на Booking.com