2. Filipini: recenzije hotela
  3. Visayas: recenzije hotela
Visayas Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• „Osoblje je jako usluzno,odgovorit ce na sva vasa pitanja i pomoci ce vam u vezi svega sto trebate”

• Modala Beach Resort Prosječna ocjena: 8

„Extra hotel”

• Happiness Hostel Boracay Prosječna ocjena: 10

„Predivan smještaj, predivno okruženje i osoblje. Vibe genijalan. Jako sam oduševljena ovim smještajem i od srca ga preporučujem!”

• Kaaya Resort North Boracay Prosječna ocjena: 7

„Vrlo ugodno i spremno na pomoč osoblje. Posebno recepcija , osoblje za dorucak i vozac”

• Solea Mactan Resort Prosječna ocjena: 10

„Bazeni, susretljivost osoblja, doručak”

• Red Coco Inn de Boracay Prosječna ocjena: 9

„Sadržaj odličan, osoblje odlično, jako profesionalno, soba čista i udobna”

• Takatuka Beach Resort Prosječna ocjena: 9

„Zanimljivo uređeno, veselo i u bojama. Ima mogućnost pranja veša i plaćanja karticom. Sobe su dovoljno prostrane i otkačene , imaju ventilator i klimu, balkon i uže za sušenje veša. U sobama je i mali hladnjak te pitka voda. Ima bazen, ležaljke na plaži i plaža je relativno čista te se može kupati u moru. Na plaži ima usluge masaže i gospođa dobro masira. Hram je dobra, osoblje također.”

• The Bellevue Resort Prosječna ocjena: 10

„Lokacija, doček, doručak, osoblje, plaža, bazen, veličina i sadržaj sobe, balkon”

• „Dorucak”

• SmallFry's Beach Resort Prosječna ocjena: 9

„Na prvu smo se pitali gdje smo to došli jer se dolazi kroz malo selo i zemljanim putem pred visoku zatvorenu ogradu no nakon što smo se smjestili i sjeli na plažu domaćica je ostavila dojam simpatične i pristupačne osobe. Hrana je fina, sve je dosta ležerno. Resort je mali ali zbog vlasnice smo se tu najbolje osjećali iako smo bili jako kratko. Dva dobermana su pridonijeli da nam boravak bude ugodan.”

30 najboljih hotela u regiji 'Visayas'

na temelju 244.824 recenzija hotela na Booking.com-u