2. Filipini - komentarji o hotelih
  3. Visayas - komentarji o hotelih
Visayas Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• Gplace Hotel Ocena: 5

“Lokacija”

• “Zelo prijazno osebje, čista in velika soba, zelo udobna postelja.”

• Hotel Nicanor Ocena: 9

“Da je blizu vsega kar potrbuješ”

• “Ob plaži.”

• Camelo Farm Ocena: 10

“Čudovita namestitev, veliko lepša kot na slikah. Dobra lokacija za ogled Tarsieja, čokoladnih gričev, riževih teras, reke Loboc, spoznavanje Bohola itd. Čudovito. Super gostitelj! 😍👍🍻”

• “Odlična postelja, prijazno osebje. Uporaba fitnesa je brezplačna. Odličen zajtrk z različnimi jedmi.”

• “Lokacija. Ravno toliko oddaljeno od glavne ceste, da se ne sliši prometa in je ponoči mir (z izjemo glasnih sosedov eno noč...) . Do Alone je dokaj daleč, a mi na Alono sploh nismo hodili, saj nam plaža ni ustrezala, s triciklom smo se vozili na druge plače na Panglau. Restavracije in trgovinice s prigrizki in pijačo v bližini. V sklopu hotela je tudi restavracija, kjer smo vsak dan zajtrkovali, in manjša trgovinica. Organizirali so nam izlet na Bohol in prevoz do pristanišča, kar se nam je zdelo dokaj ugodno. Velikost sobe. Ustrežljivost zaposlenih. Delujoča TV in tuji programi. Pred sobo smo imeli manjšo teraso s stojali za sušenje perila, česar nikjer na Filipinih nismo več dobili, to je prednost tega hotela. Brezplačna cisterna vode v sobi, ko smo jo izpraznili, smo dobili novo. Bazen doda piko na i.”

• “Lokacija, internet”

• “Plaža blizu”

• Leope Hotel Ocena: 9

“Odlična hrana, velike porcije, sprejemljive cene. V bližini market 7 eleven.”

Najboljših 30 hotelov - Visayas

na podlagi 244.824 mnenj gostov na Booking.com