2. RPA – opinie o hotelach
  3. Western Cape – opinie o hotelach
Western Cape Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „świetne dojazdy d Waterfront.”

• „Pięknie położony, estetyczny i zadbany”

• „Czysto, duże pokoje z bardzo ładną łazienką, gdzie była fantastyczna wanna. Świetne śniadanie. Polecam!”

• „Czystość, serwis, lokalizacja”

• „Wspaniałe naturalne baseny termalne. Urocze przez cały dzień, a po zachodzie słońca nieprawdopodobny widok na rozgwiezdzone niebo. Z ośrodka można wejść bezpośrednio na szlak górski. Z dwóch dostępnych tras wybraliśmy te dłuższą i łatwiejsza. Był to bardzo przyjemny, niezbyt wymagający 2-godzinny spacer.”

• Island Vibe Knysna Ocena: 10

„Bardzo przyjemne i ciekawe miejsce. Super obsługa. Każdego wieczoru na dziedzińcu pali się ognisko przy którym można posiedzieć z innymi gośćmi lub zrobić grilla.”

• „Bardzo fajny hostel, dobra lokalizacja, przemiły i pomocny personel, dobry internet, super atmosfera”

• „Bylo czysto i przyjemnie. W pokoju było wszystko czego po trzeba. Wygodne łóżka. Internet działał bardzo dobrze. Śniadanie ze sporym wyborem i dobre. Polecam!”

• „Rewelacyjne położenie, doskonała obsługa. Z przyjemnością wspominamy pobyt w hotelu.”

• „niestety śniadanie było w innym budynku kilka minut od hotelu. ale było smaczne”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Western Cape