2. Čína hodnocení hotelů
  3. Jün-nan hodnocení penzionů a B&B
Jün-nan Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Monster B&B Průměrné hodnocení: 10

„We had an exceptional stay. The hotel is located near old town, but in quiet area. They offer delicious homestyle cooked breakfast. Rooms are clean, nice and have all equipment one could need. The owners are extremely nice and welcoming toward foreigners. And all of this for low price, considering all of you can get. I highly recommend for visit. Opravdu výjimečné místo se skvělou atmosférou. Kvalita mnohonásobně převyšuje cenu. Pokoje jsou čisté, hezké a plně vybaveny. Vzdálenost do centra je cca 10 minut. Snídaně byly skvělé, připravené přímo před námi v malé jídelně, na žádost byla připravena i vegetariánská verze. Majitelé byli extrémně milí a vstřícní, po domluvě byla možnost uschovat nějakou dobu po checkoutu zavazadla. Pokud v budoucnu znovu navštívím Dali, určitě se vrátím zde.“

• No Flowers Boutique Hostel Průměrné hodnocení: 10

„Opravdu úžasný hotýlek se skvělým majitelem, jen 8km od letiště v Kunming. Majitel je velice ochotný. Přestože jsme měli trochu potíže se potkat na letišti, trpělivě na nás čekal. Vynikající služba je transfer zdarma na letiště i zpět! Pokoje vypadají přesně jako na obrázku, vesnička je malebná, klidná a tichá. Majitel nám doporučil skvělou restauraci jen asi 20m od hotelu. Pokud bychom příště jeli přes Kunming, určitě se zde rádi ubytujeme.“

Jün-nan – 30 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 3 005 recenzí B&B a penzionů na Booking.com