2. Recenzije hotela u državi HUN
  3. Recenzije hotela u regiji Zala
Zala Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Ensana Thermal Hévíz Ocena gostiju: 7

„Zanimljiva okolina za setanje i razgledanje. Dosta razlicitih bazena. Ugodna temperatura vode. Tri brza lifta.”

• Hunguest Helios Hévíz Ocena gostiju: 8

„Dobar odnos cene i kvaliteta pruženih usluga. Hrana je bila dobra, nije bio veliki izbor ali uvek smo mogli da izaberemo nešto-za hotel sa četiri zvezdice ipak nedovoljan izbor. Dopala nam se živa muzika uz večeru. Bazen sa mineralnom vodom je odličan.”

• Ensana Thermal Aqua Ocena gostiju: 10

„Odličan hotel, čisto, udobno, hrana odlična”

• Hunguest Hotel Panoráma Ocena gostiju: 9

„Lokacija, Hrana, Urednost, Čistoća”

• „Odičan smještaj,čisto i uredno.Lokacija je idealna,pored magistrale a blizu centra.”

• „Izuzetan hotel,u samom centru,sa dobrim spa i odlucnim doruckom!”

• Holiday Club Apartman Hotel Ocena gostiju: 9

„Mi smo bili u ovom hotelu vise od deset puta i veoma smo zadovoljni. Verovatno cemo opet kada bude prilike.”

• Batthyány Kastélyszálló Ocena gostiju: 10

„Izuzetno cisto, osoblje vise nego ljubazno. Prava oaza mira i svima bih preporucio za beg iz gradske buke. Konstantan cvrkut ptica i veliki izbor mesta za zanimaciju je mnogo vise nego sto sam ocekivao za ovaj novac. Hrana savrsena”

• Hotel Carbona Thermal Spa Ocena gostiju: 10

„Dopalo nam se sve,doručak je bio raznovrsta,bogat.Izuzetna lokacija,odlični spa cetar bazeni unutrašnji i spoljašnji,termalna voda čija nam temperatura jako odgovara,dobar parking i još bolja večera”

• Tokajer Wellness Panzió Ocena gostiju: 9

„Udoban hotel, odlican spa, raznovrsan dorucak, obezbedjen parking, hotel za preporuku”

30 najboljih hotela u regiji Zala

na osnovu 48 028 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu