2. Швеция отзиви за хотели
Швеция Гьотеборг Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Scandic Backadal Оценка от отзивите: 7.1

„превосходна кухня“

• Hotel Lorensberg Оценка от отзивите: 8.3

„Приятен и уютен малък хотел с удобно места за паркиране отпред, за които трябва предварителна заявка. До спирката на трамвая о с чудесен аржентински ресторант в близост. Престоят ни беше истинско удоволствие!“

• Hotel Royal Оценка от отзивите: 9

„Хотела се намира в центара и е на една крачка от повечето забележителности,горещо го препоръчвам“

• Hotel Eggers Оценка от отзивите: 8.8

„Закуската е отлична! За 10 дни бях в 6 хотела 4 звезди, тази беше най-богата и вкусна. Голям избор. Местоположението също е отлично! На пешеходно разстояние до всички забележителности и прекрасни паркове. Ако гостът на града обича да се движи пеша, разбира се. Пристигнахме няколко часа по-рано, но любезният персонал ни настани веднага! Не очаквахме. Интериорът е различен, интересен, особено във фоайето.“

• Scandic No. 25 Оценка от отзивите: 7.9

„Храната, донякъде“

• Spar Hotel Gårda Оценка от отзивите: 8

„Закуската беше на ниво , стаята се почистваше редовно .“

• Clarion Collection Hotel Odin Оценка от отзивите: 8.2

„Отлична локация, обслужващ персонал, прекрасна оборудвана и огромна стая, богато предоставена храна - фика/ кафе, чай със сладки, многообразие при вечерята и закуската. Внимателен персонал. Възможност за ставане на куфари/ раници в охраняема стая. Целият хотел е с контролиран достъп. Отново бих го посетила. Често пътуващ турист съм и съм приятно изненадана от всичко предлагано в хотелът, което на на високо ниво. Благодаря!!!!“

• Scandic Backadal Оценка от отзивите: 7.1

„Персонал беше отличен и много бързи и мили бяха на рецепцията , закуската беше повече от много добра имаше изобилие от храна и голямо разнообразие най важното е беше и вкусно всичко .“

30-те най-добри хотела в Гьотеборг

на базата на 224 821 отзива за хотели на Booking.com