2. Швеция отзиви за хотели
  3. Сконе отзиви за хотели
  4. Малмьо отзиви за хотели
Швеция Малмьо Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Best Western Hotel Royal Оценка от отзивите: 8.1

„Много добро местоположение, близо до гарата и центъра на града. Добра закуска, кафе машината е на разпорожения през целия ден в ресторанта.“

„Близо до гарата(около100м.)и до центъра(около 300м.).“

• Mayfair Hotel Tunneln Оценка от отзивите: 8.6

„Страхотен хотел, приятно, чисто, уютно, удобни легла, страхотна закуска. Хотелът има страхотен старинен дух, навсякъде има интересни истории от миналото, все едно се пренасяш векове назад, но с удобствата на днешното време. Препоръвам.“

• Best Western Hotel Royal Оценка от отзивите: 8.1

„Бяхме за 2 нощувки. Много удобно местоположение. Близо до гарата и забележителностите. Много чисто. Удобен матрак. Голяма и чиста баня. Любезен персонал. Закуската е нормална. Препоръчвам. Много хубав град, удобен хотел. Много сме доволни от престоя си!“

• First Hotel Jörgen Kock Оценка от отзивите: 7.6

„Добра локация,добра закуска,персонала е страхотен!“

• First Hotel Jörgen Kock Оценка от отзивите: 7.6

„Всичко беше наред, но не ни хареса, че няма удобство за пушачи. Разбирам, че това е вредно, но 70% от хората са пушачи. Моля помислете за тях, колкото и да е неприятно.“

• Radisson Blu Hotel Malmö Оценка от отзивите: 7.9

„Всичко“

• Scandic Triangeln Оценка от отзивите: 8.2

„Месторазположението, уюта и прекрасната гледка от прозорците.“

• Quality Hotel The Mill Оценка от отзивите: 8.1

„Много любезен, отзивчив и усмихнат персонал. Стаята не е голяма, но е чиста и има всичко необходимо за кратък престой. Закуската е богата, разнообразна и вкусна. Удобно легло.“

• Clarion Collection Hotel Temperance Оценка от отзивите: 8.1

„Хигиената-не съм бил на друго място с такъв начин на почистване и дезинфекция, описан от хотела. Интериорът беше невероятен, скандинавски. Включената закуска и вечеря, напрактика all inclusive, са много удобни и бюджетни предвид скандинавските цени и стандарт, храната беше на шведска маса и вкусна“

15-те най-добри хотела в Малмьо

на базата на 126 302 отзива за хотели на Booking.com