2. Швеция отзиви за хотели
  3. Стокхолм отзиви за хотели
  4. Стокхолм отзиви за хотели
Швеция Стокхолм Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Radisson Blu Royal Viking Hotel, Stockholm Оценка от отзивите: 8.3

„Разположението на хотела е на прекрасно място, врата до врата с голяма метро и влакова станция и с много хранителни и нехранителни магазини и ресторанти. Чист и луксозен като 5 звезден. Почистващия персонал беше безкрайно любезен и внимателен с нас през цялото време. Ресторанта на хотела е голям, фитнеса е задоволителен.“

• Motel L Stockholm Älvsjö Оценка от отзивите: 8.3

„Чисто, добро разположение. Учтиво обслужване. Паркинг. Останах приятно изненадана от третото легло :)“

• Generator Stockholm Оценка от отзивите: 8

„Много чист хотел.“

• Best Western Plus Time Hotel Оценка от отзивите: 8.7

„Прекрасен хотел на много комуникативно място, в близост до спирки на градския транспорт. Просторни и светли стаи, удобни легла. Мил и любезен персонал, готови да помогнат при проблем. Хигиената е на много високо ниво. Превъзходна закуска! До входа на хотела има голям супермаркет.“

• Queen's Hotel by First Hotels Оценка от отзивите: 8.1

„Всичко беше прекрасно, отношение на персонала, местоположение на хотела и удобствата в хотела.“

• Sheraton Stockholm Hotel Оценка от отзивите: 8

„Местоположението. Имахме вечерта проблем с климатика. Много бързо реагираха и след няколко минути техникът беше в стаята ни. Оказа се сериозен проблем и ни смениха стаята.“

• Crafoord Place Hostel Оценка от отзивите: 8.1

„Гостоприемен персонал, чисто, има готина стая за почивка хареса ми също че се събуваш на входа.“

• Best Western Plus Time Hotel Оценка от отзивите: 8.7

„Лично за мен престоя в хотела беше страхотен.Много вежлив и приятен персонал,чиста и удобна стая,много удобно разположение.Само на няколко спирки на метрото от центъра,стария град, автогарата.... Много добра закуска включена в цената. С удоволствие бих отседнал пак в Best Western Plus Time Hotel Благодаря!“

• Radisson Blu Royal Viking Hotel, Stockholm Оценка от отзивите: 8.3

„Местоположението, удобства, атмосфера, персоналът е много мил.“

• Best Western Hotel at 108 Оценка от отзивите: 7.8

„Хотелът беше на много удобно място. Като за Швеция беше на много добра цена и се оказа, че напълно си заслужаваше парите. Стаята беше чиста, обслужването беше на изключително добро ниво, а закуската много вкусна и се състоеше от различни видове храни.“

30-те най-добри хотела в Стокхолм

на базата на 513 506 отзива за хотели на Booking.com