2. Comentarii despre hoteluri în Singapore
  3. Comentarii despre hoteluri în Singapore
Singapore Singapore Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• „Locatie buna.”

• Hotel Mi Bencoolen Scor din comentarii: 7,7

„Amplasarea! Foarte aproape de Bugis street, Little India, de Orchad street, metroul e chiar in fata hotelului. Curatenia in camera a fost ok.”

• Marina Bay Sands Scor din comentarii: 9,2

„Totul. Fabulos. Atentia desavarsita ptr detalii. Piscina infinity. De departe cel mai bun personal, cele mai bune servicii, cea mai frumoasa camera din tot ce am experimentat pana acum.”

• „Pozitionarea foarte aproape de punctele de interes,curatenia, camerele moderne, personalul foarte amabil”

• Mercure ICON Singapore City Centre Scor din comentarii: 7,4

„Zona foarte buna, central, acces foarte usor la oras!”

• „Personalul extraordinar. Shannen, Grace si Kalvin au fost mereu disponibili pentru noi, ne-au ajutat cu toate informatiile necesare, chiar si cu recomandari de localuri unde am putea manca. Camera este destul de mica, dar a fost foarte curat si foarte bine ingrijita. Pentru Singapore, locatia este excelenta. Raport calitate-pret excelenta.”

• „Nimic în afară de poziție!”

• Hotel Classic by Venue Scor din comentarii: 8

„Foarte usor de ajuns de la aeroport la Hotel. Chiar daca in prima noapte am primit o camera orientata spre strada, desi am solicitat o camera linistita, din ziua urmatoare personalul de la receptie au fost amabili si ne-a oferit o camera mai linistata si cu o suprafata mai mare.”

• ibis budget Singapore Clarke Quay Scor din comentarii: 7

„locatia...”