2. Сінгапур: відгуки про готелі
Сінгапур Сінгапур Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• ibis budget Singapore Ruby Оцінка за відгуками: 7,2

“Швидке заселення“

• Park View Hotel Оцінка за відгуками: 7,7

“Гарне розташування, декілька хвилин від станції метро Bugis, до якої пряме сполучення з аеропорту на East West Line і зручна лінія Downtown Line, яка доставить Вас до Садів біля затоки і все, що там поруч, також і до інших районів ,які варті уваги. Номер невеличкий, але зручний і чистий, прибирали щодня, був холодильник. На сніданок вибір не те, щоб великий і різноманітний, але є все необхідне для початку вашого дня ( яєчня, рис, лапша, салат, деякі фрукти, тости , джем, сосиски, курятина, чай, кава).“

• Crowne Plaza Changi Airport, an IHG Hotel Оцінка за відгуками: 8,7

“Готель знаходиться у приміщенні аеропорту, у нас був довгий трансфер і ми дуже комфортно відпочили і виспались між літаками, номер чистий, літаків майже не було чутно. Дуже сподобались сніданки, смачно і різноманітно.“

• Hotel Clover The Arts Оцінка за відгуками: 7,1

“Зручне розташування“

• Park View Hotel Оцінка за відгуками: 7,7

“Дуже класне місцерозташування, в номері було все необхідне“

• ibis budget Singapore Bugis Оцінка за відгуками: 7

“Дуже зручне розташування, можна легко дійти пішки до всіх туристичних місць! Персонал дуже привітний. Під час нашого перебування був дощ на вулиці, в готелі можна парасолі.“

• The Capitol Kempinski Hotel Singapore Оцінка за відгуками: 8,8

“Дуже КЛАССНИЙ сніданок! ВИШУКАНИЙ!“

• PARKROYAL COLLECTION Pickering, Singapore Оцінка за відгуками: 8,9

“Все було неперевершено. Локація. Персонал. Дизайн. Зручні подушки. Басейн, garden walk. Дуже гарно.“

• Travelodge Harbourfront Singapore Оцінка за відгуками: 7,3

“В номері було чисто , гарний вид на сад“

• ST Signature Chinatown Оцінка за відгуками: 7,2

“Локація просто неймовірна, все в центрі. Сподобався процес реєстрації, де все що потрібно - додаток на телефоні. Є досить пристойна кухня і весь простір взагалі чудово організовано. Досить адекватна ціна, як для Сингапуру.“

30 найкращих готелів - Сінгапур