2. Thajsko hodnocení hotelů
  4. Chaweng Noi pláž hodnocení hotelů
Thajsko Chaweng Noi pláž Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

„Lokalita“

• Sheraton Samui Resort Průměrné hodnocení: 8,4

„Skvělé služby v hotelu i na pláži. Tak to má vypadat. Dobré jídlo, milý a úsměvavý personál, výborné masáže. Výhodou je transfer z letiště a na letiště v ceně ubytování. Moc pěkná a udržovaná pláž.“

„Lokalita, personál“

• Boujis Boutique Resort Průměrné hodnocení: 8,5

„Snídaně výborná, personál nadmíru ochotný, lokalita super s výhledem na moře,“

• Boujis Boutique Resort Průměrné hodnocení: 8,5

„Krásný bazén s výhledem na moře. Apartmán dvě ložnice včetně dvou koupelen, výborné snídaně“

• Coral Cliff Beach Resort Samui - SHA Plus Průměrné hodnocení: 8,3

„Krásný resort přímo u moře s menší pláží a bazénem. Snídaně se vždy servírovala v restauraci s krásným výhledem na moře a útesy a nabízela spíše evropský typ jídla, ale se spoustou čerstvého, vynikajícího ovoce. Občas jsme i večeřeli v tomto hotelu, jídlo bylo vyborné. Vřele doporučuji tento hotel.“

• Coral Cliff Beach Resort Samui - SHA Plus Průměrné hodnocení: 8,3

„Lokalita byla moc hezká, snídaně dobré.“

• Coral Cliff Beach Resort Samui - SHA Plus Průměrné hodnocení: 8,3

„Překrásný resort, krásná pláž, bazény luxusní , výběr evropský a asijský restaurace TOP ,Servis na 100 % úrovni Moc děkujeme“

• Baan Sawan Samui Resort Průměrné hodnocení: 9,4

„Hezké vilky s 2 menšími bazény uprostřed, výborná snídaně. Ubytování je v klidnější části s dobrou dostupností na Chaweng beach i Lamai. Samozřejmě ideální je mít skůtr. Příjemné prostředí, příjemný p. majitel Phillip, velmi ochotný thajský personál. Ideální pro ty, kteří chtějí ubytování v soukromí s bazénem, žádný velký resort. Byli jsme moc spokojeni, jen na našem pokoji byla trochu hlučnější klimatizace, jinak vše na jedničku.“

• Scenery Samui Průměrné hodnocení: 8,9

„Moc krásná vila s nádherným výhledem“

20 nejlepších hotelů v destinaci Chaweng Noi pláž