2. Thajsko hodnocení hotelů
  3. Surat Thani Province hodnocení hotelů
  4. Ko Samui hodnocení hotelů
Thajsko Ko Samui Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Lamai bayview boutique resort Průměrné hodnocení: 8,7

„Ubytování se nachází na samém okraji Lamai beach přímo u maličké soukromé pláže v tiché zahradě. Pokud hledáte ubytování, kde budete přímo na super,, krásné pláži, tak toto místo není pro vás. Pokud hledáte klid, pohodu a nevadí vám prozkoumávání ostrova na motorce tak toto je super místo. My jsme byli moc spokojeni. Pokoj jsme měli maličký, ale jsou k dispozici i větší domečky. Bylo možnost posezení na terase, k dispozici konvice, čaj....Na ubytování jsme se nestravovali, ceny pro nás tam byly vysoké. Nebyl problém zapůjčení skůtru přímo na ubytování.“

• Sea Sun Bed & Beyond Průměrné hodnocení: 8,5

„Snídaně byli vynikající. Posezení při západu slunce na terase. A milý personál.“

• Lamai bayview boutique resort Průměrné hodnocení: 8,7

„Hezké bungalovy přímo u moře s vlastní malou pěknou pláží“

• Paradise Bungalows Lamai Beach Průměrné hodnocení: 6,4

„Pokoj hrozny ale ten výhled na moře za to určitě stal.“

• Diamond Pool Villa@Samui Průměrné hodnocení: 8,9

„Vily jsou kousek od letiště, takže byly úplně ideální na ubytování na jednu noc, následující den jsme odjížděli na ostrov Koh PHANGAN. Každopádně musím říct, že jsem absolutně nečekal tak hezké místo za tu cenu. Pokud bych se rozhodl trávit tady delší čas a nemusel nutně bydlet na pláži, určitě by mi nevadilo tady zůstat. Personál je skvělý a ubytování pohodlně a čisté.“

• Coconut Grove Hotel Samui Průměrné hodnocení: 6,9

„Poloha Možnost půjčení motorek“

• Lamai bayview boutique resort Průměrné hodnocení: 8,7

„nádherné místo ve svahu nad zátoku, skvělý výhled z bazénu. Vstřícný personál. Možnost zapůjčení motorek přímo v resortu. Odvoz na letiště/do přístavu.“

• Tropical Heavens Garden Samui Průměrné hodnocení: 9,5

„Toto ubytování hodnotím 10/10 :) Umístění je sice trochu dál, ale zato velmi klidné. Scooter si můžete půjčit přímo v ubytování, což pro nás bylo velmi výhodné. Personál je velmi milý, pan majitel nás dokonce hodil ráno do přístavu na loď. I menší problém s klimatizací byl rychle vyřešen. Mohu doporučit!“

„Úžasné 😍“

30 nejlepších hotelů v destinaci Ko Samui