2. Thajsko hodnocení hotelů
  3. Surat Thani Province hodnocení hotelů
  4. Mae Nam hodnocení hotelů
Thajsko Mae Nam Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Maenam Villa Hotel Průměrné hodnocení: 8,7

„Ubytování bylo naprosto úžasné, každý den uklizeno. Skvělé místo, nádherná pláž a věčně se usmívající majitelé, tak všichni zaměstnanci. Vrátila bych se hned. Za mne top .“

• Moonhut Bungalows Průměrné hodnocení: 8

„Ubytování bylo super. Blízko u moře , které bylo čisté , pozvolné dalo se v něm krásně plavat . Za měsíc dovolené v Thajsku se nám tu líbilo nejvíc. Bungalov byl prostorný , trezor , lednice , uklid . V areálu skvělá masáž . Doporučujeme“

• Baan Boom Boxes Eco Friendly Resort Průměrné hodnocení: 9,2

„Ubytování bylo mimo hlavní ulici v přírodě. V místě příjemný bazén, ubytování čisté, snídaně dobré.“

• Shangrilah Bungalow Průměrné hodnocení: 8,6

„Skvělý personál, ochotný, vstřícný, přátelský“

• March Samui Resort Průměrné hodnocení: 7,5

„Jediné co kladně hodnotím je bazén.“

• Mimosa Resort & Spa Průměrné hodnocení: 8,5

„Toto ubytování byla naše poslední zastávka v Thajsku. Bylo to ideální místo na odpočinek a klid. Super infinity bazén. Pokoje dobře vybavené. Využívali jsme i vířivou vanu. Ubytování je v klidné oblasti. Doporučujeme půjčit skůtry, jelikož i do dalších restaurací a obchodů je to dost daleko. Půjčovna je i přímo v ubytování. Ceny v restauraci jsou dost vysoké, ale vzhledem k tomu, že hotel nabízí ubytování s cca 60% slevou, tak je to pochopitelné. Snídaně byly výborné a každý si našel to své.“

• Farmers Villa CoLiving Space Průměrné hodnocení: 8

„Ubytování je v klidnější části ostrova ale ve velmi pohodlné dojezdové vzdálenosti třeba na Chaweng Beach…v blízkosti, několik obchodu, restauraci, nightmarketu apod. Rodina která provozuje tento resort je naprosto skvělá a rozhodně doporučujeme vilu s relaxačním bazénkem.“

• „Krásné místo Super personál to musím zdůraznit Soukromý a klid Krásný bazén Výborná restaurace i když dražší než jinde ale o úroveň lepší než jinde“

• „Naprosto úžasná lokalita vynikající hotel skvělé moře a úžasný bazén. Půjčili jsme si motorky a cca 1,5 km od hotelu je hlavní silnice plná obchodů , trhů, barů a nočního života.“

• Coco Palm Beach Resort - SHA Extra Plus Průměrné hodnocení: 8

„Pěkné uvítání při vstupu do hotelu :)“

30 nejlepších hotelů v destinaci Mae Nam