2. USA hodnocení hotelů
  3. New York State hodnocení hotelů
  4. New York hodnocení hotelů
USA New York Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Moxy NYC Downtown Průměrné hodnocení: 8,1

„Jediná výhoda ubytování je poloha, čistota, pohodlné postele.“

• „Ideální poloha nedaleko Central Parku. Blízko na stanici metra 53St. Lexington (linka vede přímo na Jamaica station) nedaleko od letiště JFK. A kousek na stanici 59St.Lexington odkud jezdi metro do centra. 10 minut pěšky od lanovky (určitě navštivte). Chodili jsme hodně pěšky (na Brodway je to 30 min. chůze). Měli jsme sice malý pokoj, ale pohodlné postele. Na patře jsou automaty na vodu a na led zdarma. Krásný výhled v noci z terasy v 17.patře!“

• „Věděl jsem jaká je snídaně a nepřekvapilo mě.“

• „čistota, lokace, personál.“

• „Hotel je v perfektní lokalitě, všude blízko jak pěšky, tak na subway. Měli jsme pokoj ve 44.patře a ten byl naprosto fantastický,jak ve dne,tak v noci. Pokoje jsou malé, ale dostačující na pár dní. Vše čisté,pravidelně uklizeno.“

• West Side YMCA Průměrné hodnocení: 6,6

„Lokalita“

• „Lokalita“

• Radio Hotel Průměrné hodnocení: 8

„Lokalita je poměrně dostupná metrem (30 min do centra). Ale někteří hosté se v této lokalitě nemusí cítit zcela bezpečně.“

• La Quinta by Wyndham Time Square South Průměrné hodnocení: 8,3

„Velice příjemný personál, skvělá lokalita, vybavení v poměru cena/výkon zcela vyhovující. Čistota a decentní hezké vybavení. Jako bonus snidaně, ty byla v porovnání s evropou o dost slabší, ale ve stejné cenové kategorii Vám snídani v ramci pobytu na Manhattanu neposkytnou snad nikde :) za me 9/10“

30 nejlepších hotelů v destinaci New York