2. USA – opinie o hotelach
  3. Stan Nowy Jork – opinie o hotelach
  4. Nowy Jork – opinie o hotelu
Stany Zjednoczone Ameryki Nowy Jork Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo podobało mi się lokalizacja. Pokoje były czyste i wystarczające. Było żelazko, ręczniki były zmieniane codziennie. Nie ma się do czego przyczepić. Hotel znajduje sie 10 minut od Central Parku.”

• The Wall Street Inn Ocena: 8,3

„Lokalizacja - genialna dla osób planujących zwiedzanie NYC z wykorzystaniem możliwości metra. W bezpośrednim pobliżu stacja linii czerwonej / zielonej i żółtej. Kawałek dalej, linia brązowa i niebieska. Świetne sprzątanie pokoju - czysto, czyste ręczniki, zmieniana pościel (2 x w trakcie 8 noclegów). Kontaktowa i pomocna obsługa. Możliwość zrobienia sobie kawy/herbaty w ciągu dnia i wieczorem. Budynek z ciekawą historią.”

• „Znakomita lokalizacja, kilka kroków od Times Square, większość atrakcji Manhattanu w zasięgu nóg, a do tego dwa kroki do metra. Jak na amerykańskie warunki bardzo dobre śniadanie. Wygodny pokój z aneksem kuchennym, dobrze sprzątany, wygodne łóżka.”

• „Lokalizacja oraz dobrze wyposażony pokój. Śniadania typowo amerykańskie , bufet , na plastiku”

• „Wszystko, ale na szczególną uwagę zasługuje śniadanie. Nie spotkałam się z tym, aby podawano śniadanie inne niż z bufetu, a tu niespodzianka. Było dużo i pysznie. Bardzo profesjonalna i miła obsługa , pokoje czyste, łóżka wygodne , lokalizacja wspaniała. Serdecznie polecam”

• „Lokalizacja super, śniadania de facto nie ma.”

• „Omijać szerokim łukiem .Po potwierdzonej rezerwacji , po przylocie ( 24 godziny na nogach) dowiedziałem się że nie mam pokoju , bo niby kartą debetową jest uszkodzona .Kartę używałem później bez problemu .Niby płatność na miejscu a chcieli kartę obciążyć 1 dniem nie udało się to wogole anulowali rezerwacje nie informując mnie ..Po załatwieniu innego hotelu w nocy 23:00 zapłaciłem powyższa karta normalnie .Czyste oszustwo !!!Nie wysłali żadnego e-mail .Przed wylotem jeszcze się z Nimi kontaktowałem czy wszystko w porządku e-mail zwrotny że tak ...a później taka sytuacja”

• „Genialna, centralna lokalizacja. Metro dosłownie za rogiem. Pełno sklepów w okolicy. Restauracje do okola. Codzienne sprzątanie przez pokojówki. 24h/7 recepcja, przez co jako samotnie podróżująca kobieta czułam się bezpieczna. Bardzo wygodne łóżko.”

• „Lokalizacja- praktycznie przy samym Times Square. Bezpieczeństwo. Bez pokazania klucza ochroniarz Was nie puści do wind”