2. USA hodnocení hotelů
  3. New York State hodnocení hotelů
  4. Queens hodnocení hotelů
USA Queens Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• „Skvělé vybavení pokoje, velmi pohodlné postele, dobré snídaně.“

• Best Western Jamaica Inn Průměrné hodnocení: 7

„Čisté, blízko JFK, v blízkosti metra, možnost parkování,blízko obchod“

• Feather Factory Hotel Průměrné hodnocení: 8,1

„Hotel cisty ,denne uklizeny pokoj, ciste povleceni a osusky. Mily a vstricny personal.“

• Asiatic Hotel - Flushing Průměrné hodnocení: 8

„Pokoj byl akorát velký a měl vše, co potřebujete na přespání. Byl tam klid. Dobrá dostupnost na metro a autobusy. Snídaně byla dostačující, na výběr byly 2 druhy cornflaků, asi 4 druhy sladkého pečiva, bílý toustový chléb a bagely. Z ovoce pouze banán. K dispozici byly čínské plněné knedlíky, vejce, ovesná a rýžová kaše.“

• Q4 Hotel and Hostel Průměrné hodnocení: 7,2

„Styl hotelu, možnost velké vybavené kuchyně Zatemňovací závěsy“

• Feather Factory Hotel Průměrné hodnocení: 8,1

„-Dobré umístění, 10 minut na metro odkud se dostanete krásně do centra. -každý den úklid, pokoj byl vždy perfektně čistý -personál recepce vždy příjemný a usměvavý -snídaně, bylo to velké plus, protože v nejbližším okolí by nebylo, kam si zajít. Sice si nemůžete nabírat sami, ale na výběr byly vajíčka na všechny způsoby, palačinky, wafle a ovocný salát, každý si určitě vybere -minimarket přímo v hotelu, když si nestihnete nakoupit, tak tam vždy něco seženete -koutek s občerstvením u recepce, kde si lze udělat kafe, čaj, hodně jsme využívaly -při odjezdu jsme měly problém s taxi, které jsme si samy objednávaly a pán na recepci nám pomohl vše vyřešit a obvolat. Příště bychom raději objednaly taxi přímo z hotelu“

„Čistota, snídaně“

• Boro Hotel Průměrné hodnocení: 8,1

„Výhled byl ohromující, v restauraci výborné jídlo. Lobby moc pěkné. Příjemná byla ranní káva. Bezva dostupnost na metro, na Manhattan jedna dvě zastávky.“

• The Queens Hotel Průměrné hodnocení: 7,1

„Vyborne prostredi, dostupnost na metro 7 smer Manhattan cca 450m. Pokoje utulne a ciste“

• Marco LaGuardia Hotel & Suites Průměrné hodnocení: 8,5

„Kvalita služeb v hotelu, ochotný personál.“

30 nejlepších hotelů v destinaci Queens