2. USA – opinie o hotelach
  3. Stan Nowy Jork – opinie o hotelach
  4. Nowy Jork – opinie o hotelu
  5. Opinie o obiekcie The Ridge

The Ridge – opinie 3-gwiazdkowy

151 East Houston Street, Lower East Side, Nowy Jork, NY 10002, Stany Zjednoczone Ameryki

Nr 384 z 418 hoteli w mieście Nowy Jork

7,3

• Ocena dodana: 24 stycznia 2024

Przyjemny
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

W nocy ktoś dobijał się do mojego pokoju, a potem próbował wejść. Potem spał pod drzwiami.Nikt zpersonelu nie odpowiadał na podany telefon, a ja nie czułam się bezpiecznie.Sąsiad obok urządzał w nocy imprezy i sprowadzał obcych ludzi.Personel tylko podziękował za zgłoszenie i nic z tym nie zrobił. Nie polecam tego hotelu, nie jest bezpieczny.

Bardzo dobra lokalizacja. Czysty, zadbany pokój. Piękny taras widokowy.

• Ocena dodana: 24 kwietnia 2024

Super lokalizacja, jako hotel na samo spanie ok. Recepcja powinna być 24/7.
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Pokoje bardzo małe, nie było nawet jak rozłożyć walizki. Kurz zalegający od dłuższego czasu. Zepsuła nam się klimatyzacja w pokoju, wróciliśmy po całym dniu zwiedzania a temperatura wynosiła 32 stopnie w pokoju, para buchała. Zgłosiliśmy to- oprócz porady żeby otworzyć okno, dostaliśmy informację że w całym mieście klimatyzują dopiero od maja. Dziwne, bo dzień wcześniej działała. Następnego dnia nadal buchało gorące powietrze, wyjęliśmy baterie z panelu klimatyzacji (za radą obsługi hotelu), ale podczas naszej nieobecności w pokoju ktoś wszedł i włożył baterie na nowo… sytuacja się powtórzyła - znowu pokój był sauna i do 2 w nocy mieliśmy otwarte okno i drzwi od pokoju, żeby nie zemdleć. Dopiero 3 dnia , po naszych usilnych prośbach i zażaleniach, zadaniem rozmowy z managerem, dostaliśmy nową klimatyzację. Obsługa przez 2 dni nie reagowała , mimo że groziło to naszym omdleniem w nocy…

Fantastyczna lokalizacja! Wszędzie blisko - na pieszo jak i do metra - kilka stacji obok. Bliskość do Katz’s ! 🫶🏼

• Ocena dodana: 13 marca 2024

Bardzo fajne miejsce na krótkie wypady do Nowego Jorku
    • Pokój trzyosobowy

Pokój jest mały i ciasny ale nie w tym problem. Stoją w nim meble które się do niczego nie przydają poza stołem :) W szafce schowany jest ekspres do kawy ale jak mam z niego skorzystać jeśli prąd jest przy podłodze i zwyczajnie nie ma jak się do niego podłączyć ?:) Tak samo z mikrofalą - choć była podłączona to nie da się z niej skorzystać jeśli się nie ma własnych sztućców i talerzy. A akurat nie mieliśmy :) Zatem szafka i szafa zajmują trochę miejsca w pokoju ale średnio się przydają. Raczej wszystko trzymaliśmy w walizkach. Moim zdaniem lepiej zrezygnować z ciężkich i nieergonomicznych mebli na rzecz zwykłych półek czy wieszaków. Przydałoby się także oświetlenie dla górnego łóżka żeby czasem coś poczytać.

Hotel jest zlokalizowany w bardzo dobrym miejscu, blisko sklepy, restauracje, metro, busy. Jest nowoczesny, ma świetny widok z tarasu - akurat do wypicia porannej kawy albo wieczornego drinka. Bardzo fajnie, że w pokoju są ciemne zasłony - dla osób z jet lagiem jak my - super pomocne. Pokój dla dwóch osób jest wygodny, łazienka - choć mała - jest akurat. Personel bardzo pomocny i miły. W całym hotelu jest czysto i pachnąco. Mimo że hotel stoi przy ulicy - nie słychać hałasu zza okna. Zupełnie mi nie przeszkadzało że nie ma codziennego serwisu sprzątającego.

• Ocena dodana: 25 października 2023

Taras na dachu

• Ocena dodana: 18 sierpnia 2023

Na pewno tu wrócimy!
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Bardzo dobra lokalizacja, pokoje czyste, a personel pomocny!

• Ocena dodana: 15 czerwca 2023

Zadowolony
    • Pokój typu Standard z łóżkiem typu queen-size

Nic.

Hotel budżetowy ale w pełni zaspokoił oczekiwania, pokój mały, do celów turystycznych. Lokalizacja doskonała, metro, bary, sklepy w pobliżu. Katz oraz Russ & Daughters też.

• Ocena dodana: 15 grudnia 2021

1,0