2. USA – opinie o hotelach

8,5

• Ocena dodana: 8 maja 2024

Bardzo dobry pobyt
    • Pokój z łóżkiem typu king-size

Pokój mógłby być lepiej odkurzony (w różnych miejscach kurz).

Świetna lokalizacja: bardzo blisko stacji metra i w ładnej, spokojnej okolicy. Wyposażenie pokoju: lodówka, mikrofalówka, żelazko, etc. Było dużo różnych kosmetyków, a ręczniki były wymieniane codziennie.

• Ocena dodana: 1 kwietnia 2024

• Pokój z łóżkiem typu king-size

Recepcjonistka, która nas przyjmowała po 20-godzinnej podróży nie była zbyt miła i nie otrzymaliśmy darmowej wody do pokoju serwowanej każdemu przy meldunku.

Lokalizacja

• Ocena dodana: 1 kwietnia 2024

Lokalizacja

• Ocena dodana: 24 marca 2024

Hotel wart swojej ceny
    • Pokój z łóżkiem typu king-size i widokiem na wodę

Oferta śniadaniowa przy dłuższych pobytach mocno monotonna.

Bardzo dobra lokalizacja, widok na rzekę i przystań. Cicha okolica, w pobliżu kilka stacji metra. Spacerem kilkanaście minut do WTC. Dobre Wi-Fi. Śniadania podawane z karty, typowo amerykańskie, więc brak obaw, że wyjdziemy głodni (niestety tłuste i kaloryczne). Duża łazienka, pokój sporych rozmiarów. Zaparzacz + lodówka w pokoju.

• Ocena dodana: 14 marca 2024

Polecam :)
    • Pokój z łóżkiem typu king-size i widokiem na wodę

Mało szczelne okna przez co wiało i było głośniej od strony ulicy. Słaba wentylacja w łazience.

Lokalizacja, Cena, Obsługa, Śniadanie

• Ocena dodana: 5 lutego 2024

• Pokój z łóżkiem typu king-size i prysznicem z hydromasażem oraz widokiem na wodę – przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Zimno, problemu z ciepła wodą pod prysznicem.

Lokalizacja, bliskość promu. Śniadania.

• Ocena dodana: 9 października 2023

• Pokój z łóżkiem typu king-size

Doskonała lokalizacja, wspaniały widok, bezproblemowy pobyt.

• Ocena dodana: 4 września 2023

Pobyt bardzo udany
    • Pokój Dwuosobowy z 2 podwójnymi łóżkami

W czasie pobytu były roboty modernizacyjne na ulicy - trochę to było słychać

Lokalizacja bardzo sympatyczna. Dostępna kawa Okolica bardzo przyjazna - świetny dostęp do komunikacji i do pyszności

• Ocena dodana: 8 sierpnia 2023

świetna lokalizacja i widok na Hudson River :-)
    • Pokój Dwuosobowy z 2 łóżkami podwójnymi i widokiem na wodę

no i znowu te przesuwane drzwi w łazience - tym razem nie były odpowiednio wyważone i pojawiał się otwór albo z lewej albo z prawej strony :-J trudno było ustawić je tak, że łazienka była 'zamknięta' - dla wielu może być to mało komfortowe

śniadanie powyżej standardowego oczekiwania w USA :-) do wyboru na zimno lub na ciepło - wg karty - przygotowywane na zamówienie - warto poczekać chwilę i zjeść świeżą jajecznicę nie z proszku lub omlet z dodatkami :-) dobra kawa

• Ocena dodana: 13 lipca 2023

Lokalizacja.

• Ocena dodana: 1 czerwca 2023

Brak

Świetna lokalizacja. Spokojna okolica. Blisko do wszystkich środków transportu: metro, statek, helikopter.

• Ocena dodana: 3 kwietnia 2023

Gdyby nie sytuacja z depozytem, to wszytsko było super.
    • Pokój z łóżkiem typu king-size

w opisie jest informacja, że depozyt wynosi 50USD, na miejscu okazało się, że depozyt to 200USD.

praktycznie wszystko było OK👌

• Ocena dodana: 29 marca 2023

Chętnie polecam ten hotel. Proponuję nie wybierać hoteli w ok. Times Square (masakra tam jest i brud
    • Pokój z łóżkiem typu king-size i widokiem na wodę

Lubię, jak się wchodzi do hotelu, to wejście powinno być bardziej zadbane (odkurzony chodnik). To jednak wizytówka hotelu. Hałas z sąsiedniego pokoju (całe szczęście, że śmiech), ale ktoś tak się śmiał do 4 rano. Co może być uciążliwe. Podejrzewam, ze przez szyb wentylacyjny.

Personel. Na plus, nie narzucający się i kompetentny, co cenię najbardziej. Bez problemu przedłużyliśmy doby hotelowe. Spełniono nasze oczekiwanie co do wyboru pokoju. Minus - brak. Udogodnienia. Minus - mógłby być czajnik na wodę, herbatę robiliśmy wodą z ekspresu do kawy. Ale dało radę. Nie było kompletu kosmetyków - żelu i szamponu. Nie wpadliśmy na pomysł, żeby je zabrać z domu. Brak wieszaków na kurtki oraz półek w szafie. Trzeba trzymać rzeczy w walizkach, co jest uciążliwe. Plus - wymiana codzienna ręczników. Możliwość uchylenia okna w pokoju. Kawa i herbata w pokoju. Wygodne łóżko i poduszki (o różnej wielkości). Czystość. Plus - codziennie sprzątano nam pokój, ścielono łóżko i uzupełniano kawę. Minus - może, gdyby z prysznica było lepsze ciśnienie wody. I chwilę trwało, żeby ustawić, gdzie jest ciepła. Nie było żelu i szamponu, czyli też nie uzupełniano. Komfort Minus- gdy pojawili się sąsiedzi, słychać ich było dość mocno (na szczęście ciągle się śmiali). Plus - gdy nie było sąsiadów to cicho w pokoju, nawet po otwarciu okna było miło. Fajny widok boczny na wodę. Prawie było widać wyspę Elis. Widok był na Brooklyn i na wyspy. Możliwość zasłonięcia cienką roletą, gdy człowiek się przebierał (biurowiec dość blisko) lub całkowite odcięcie światła - zasłonami. Hotel ze strefą niepalących. Lokalizacja: Plus: miejsce z szybkim dostępem do autobusów (bezpośrednio na Times Square), szybkim dostępem do Metra (nr 1) (WTC, centrum) oraz do promu na Brooklyn wyspy (widać stację z okna). Spacerem w lewo od hotelu można dojść nad rzekę (bary i restauracje, z widokiem na Most Brukliński i oOst Manhatann) oraz w prawo (teren spacerowy) i widok na Statuę Wolności. Bezpiecznie można się poruszać nawet koło godziny 22.00 Minus - brak Trafsfer - zamówiliśmy przez booking (sprawdzone, bardzo polecam, kierowca czekał na nas). Wieczorem jechaliśmy z lotniska i wjechaliśmy przez most Manhatan z widokiem na Most Brukliński i Manhatan nocą - widok, że dech zapiera.

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 13 marca 2023

• Pokój z łóżkiem typu king-size i widokiem na miasto

Nastepnym razem wybrałbym pokój z widokiem na morze. Widok na miasto delikatnie nas rozczarował.

Pozytywnie zaskoczyła mnie darmowa kawa do 9 rano. Pokój był przyzwoitej wielkości, co jest powszechne w tej cenie na manhattanie

• Ocena dodana: 3 marca 2023

• Pokój z łóżkiem typu king-size

Śniadania monotonne, typowo Amerykańskie, bez smaku, bardzo mało warzyw i owoców.

Cudowny widok z okna na rzekę, blisko do przystani odpływającej na Statuę Wolności, niedaleko Wall Street oraz metro.

• Ocena dodana: 10 kwietnia 2022

Hotel godny polecenia z super lokalizacją.
    • Pokój z łóżkiem typu king-size i widokiem na wodę

brak sprzątania pokoju. W ciągu ośmiu dni pobytu pokój był sprzątnięty jedynie dwa dni pod rząd (z tego 1 na naszą prośbę.

lokalizacja oraz obsługa na recepcji

Pobyt: kwiecień 2022

• Ocena dodana: 18 marca 2022

• Pokój Dwuosobowy z 2 podwójnymi łóżkami

Mało miejsca w pokoju

Świetna lokalizacja, czystość i bardzo pomocna obsługa

Pobyt: marzec 2022

• Ocena dodana: 11 marca 2024

Magiczny świat
    • Pokój z łóżkiem typu king-size i widokiem na wodę

Maszyna do lodu, która była obok moich drzwi i często mnie budziła o 2-3 w nocy (jest głośna)

Lokalizacja, bardzo wygodne łóżko i poduszki, czystość, domowa atmosfera - miły personel

• Ocena dodana: 21 lutego 2024

Rewelacyjny hotel i jego lokalizacja
    • Pokój z łóżkiem typu king-size i widokiem na wodę

Wspaniała, przemiła obsługa. Wszyscy pracownicy chętnie służą pomocą. Każdy uśmiechnięty co sprawia , że gość czuje się miło przyjęty. Lokalizacja rewelacyjna. Pod hotelem stacja metra. Pyszne śniadania w pięknej klimatycznej jadalni. Pokoje piękne. czyste, z piękną białą łazienką, białymi ręcznikami i pełnym wyposażeniem w szampon, odżywkę do włosów, balsam do ciała i żel pod prysznic oraz suszarkę do włosów. W pokoju ekspres do kawy i mikrofalówka. Szczerze polecamy ten hotel. Tuż za parkiem obok widok na Statułę Wolności, znanego byka i dwie stacje metrem do World Trade Center.

• Ocena dodana: 29 września 2023

Tydzień w Nowym Jorku
    • Pokój z łóżkiem typu king-size

Brakowało nam wody w pokoju po przyjeździe zanim jeszcze zdarzysz zorganizować coś swojego.

Otrzymaliśmy cichy pokój z pięknym widokiem na rzekę. Było bardzo cicho i można było się dobrze wyspać. Było czysto i mieliśmy wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Hotel wprowadził ekologiczne rozwiązania (np. papierowe kubeczki, brak plastikowych buteleczek itp). W pokoju było dostępne żelazko oraz suszarka. Personel był bardzo uprzejmy.

• Ocena dodana: 14 września 2023

1,0
    Bardzo słaby
    • Pokój Dwuosobowy z 2 łóżkami podwójnymi i widokiem na wodę

Zniszczone pokoje , nie działające światła, brak restauracji w okolicy, standard hotelu był gorszy od moteli. Nie polecam,

Nic

• Ocena dodana: 13 sierpnia 2023

1,0
    Okradziona z jedzenia
    • Pokój z łóżkiem typu king-size

Moja szklana kabina prysznicowa w pokoju 2910 była zepsuta, tzn. drzwi kabiny nachodziły na siebie i stanowiły zagrożenie dla mnie i mojej rodziny. Z łatwością mogły się rozbić i zabić człowieka. Podróżowałam z dwuletnim dzieckiem wiec moglo zabić człowieka. Po zgłoszeniu problemu drzwi zostały naprawione, ale wadliwie więc do końca pobytu miałam obawę, że te drzwi szklane mogą spaść na kogoś z mojej rodziny. Poza tym, osoba sprzątająca mój pokój bez pytania zjadła i zabrała ze sobą pełne opakowanie chipsów oraz jedzenie które miało mi starczyć na tydzień w NYc. Specjalnie kupiłam w moim kraju jedzenie aby nie płacić za drogie jedzenie na Manhattanie. Moje jedzenie było na biurku ktoś je sobie wziął a gdy to zgłosiłam na recepcji Powiedziano mi że jeżeli cos leży na łóżku to może zostać zabrane przez obsługę ale moje jedzenie leżało na biurku nie na łóżku. W recepcji Powiedziano mi że TO NIE PROBLEM I jeżeLI jestem głodna i nie mam jedzenia to mogę sobie kupić w automacie ale Ja NIE MIAŁAM PIENIEDZY. SKORO NIie jest problem że ktoś zjadł moje jedzenie to dlaczego pani na recepcji nie dała mi ze swojego portfela pieniędzy żebym sobie kupiła w tej maszynie JEDZENIE? To byl problem! czuję się okradziona i przeszukana przez kogoś, poza tym na korytarzu widziałam jak pani sprzątająca na włosach miała spinkę mojego dziecka. Proszę zwrócić mi pieniądze za pobyt w Waszym hotelu, za te niedogodnienia i skradzione jedzenie!?

Darmowa kawa

• Ocena dodana: 8 lipca 2023

• Pokój z łóżkiem typu king-size

Lokalizacja Mila obsluga Mozliwosc zostawienia bagazu po wymeldowaniu Recepcja 24/7

• Ocena dodana: 17 marca 2023

location