2. USA – opinie o hotelach

8,7

7,6

• Ocena dodana: 9 maja 2024

• Studio z łóżkiem typu king-size i rozkładaną sofą

Centralne położenie , czystość , dobre śniadania ( oczywiście jak na amerykańskie warunki)

• Ocena dodana: 8 maja 2024

Doskonałe miejsce wypadowe do szybkiego zwiedzania Nowego Jorku w samym sercu Manhattanu.
    • Studio z łóżkiem typu king-size i rozkładaną sofą

Obieg stosunkowo wysoki przez co zjazd na śniadanie wymaga dużo cierpliwości i czekania, z uwagi na liczbę osób nią podróżujących. Śniadanie nastawione na odwiedzających z wielu stron świata niemniej dla osób z Europy trochę zbyt duża ilość cukru i w zasadzie brak warzyw. W godzinach szczytu trudno znaleźć miejsce do spożycia posiłku.

Lokalizacja obiektu znajduje się na środkowym Manhattanie co jest kluczowym elementem przy zwiedzaniu tego miasta. Pokój codziennie był sprzątany i nie można mieć jakichkolwiek uwag do czystości. W obiekcie dostępna jest śniadanie formie bufetu, a wszelkiego typu braki były uzupełnione na bieżąco przez personel. Dla wychodzących rano swobodny dostęp do jabłek i bananów - bardzo miły gest. Swobodny dostęp do przestrzeni roboczej przez całą dobę.

• Ocena dodana: 3 grudnia 2023

Location

• Ocena dodana: 8 listopada 2023

Pobyt udany, hotel godny polecenia pomimo pewnych wad.
    • Narożny Apartament typu Studio z łóżkiem typu king-size, rozkładaną sofą i widokiem na miasto

Miałem problem z pokojem podczas rejestracji w hotelu ale personel się postarał i go szybko rozwiązał. Śniadania, to chyba największy i jedyny minus. Codziennie praktycznie to samo. Brak warzyw, mały wybór dań oraz wg mnie wyjątkowo niedobra kawa.

Bardzo dobra lokalizacja, codziennie sprzątany pokój, miły i pomocny personel, aneks kuchenny, widoki z pokoju,

• Ocena dodana: 25 września 2023

Windy

Lokalizacja znakomita

• Ocena dodana: 14 września 2023

Fajny hotel na zwiedzanie NY
    • Studio z łóżkiem typu king-size i rozkładaną sofą

Duże kolejki do windy i na śniadania

Fajny hotel obszerny dobrze wyposażony pokój, czysto, śniadania typowo amerykańskie ale na początek dnia wystarczające. Pomocny personel, hotel położony idealnie do zwiedzanie wszędzie blisko.

• Ocena dodana: 2 września 2023

Fajny hotel w przystępnej cenie, bardzo miła obsługa.
    • Studio z łóżkiem typu king-size i rozkładaną sofą

Brak warzyw do śniadania.

Świetna lokalizacja, wygodne łóżko.

• Ocena dodana: 24 sierpnia 2023

• Studio z łóżkiem typu king-size i rozkładaną sofą

Winda- masakra, po 10 minut czekania żeby zjechać z 25 piętra a o wyjściu ze śniadania do windy lepiej nic nie mówić. Prysznic - ciśnienie wody prawie zerowe, dziwne odgłosy rur Na 25 piętrze hałas taki że spać się nie dało ale to już uroki NY a nie hotelu

• Ocena dodana: 7 sierpnia 2023

Wspaniała lokalizacja. Hotel stanowi idealną bazę wypadową wszędzie. Super, że w pokoju była kuchnia z lodówką. Śniadania bez szału ale nie wychodziłam głodna. Minus że ne było żadnych warzyw tylko owoce. Dla mnie pomido i ogórek na śniadanie jest obowiązkowy :)

• Ocena dodana: 5 sierpnia 2023

W 100% polecam będąc na Manhattanie
    • Studio z łóżkiem typu king-size i rozkładaną sofą

Pralnia wymaga remontu( podobnie niedługo będzie nowa), słabe ciśnienie wody

Lokalizacja, obsługa

• Ocena dodana: 31 lipca 2023

Długie oczekiwanie na windy

• Ocena dodana: 28 lipca 2023

Hotel w świetnej lokalizacji, dobry stosunek jakości do ceny.

Personel sprzątający

Lokalizacja

• Ocena dodana: 23 lipca 2023

Wszystko było Ok

Bliskość wszystkich atrakcji, parku, stacji metra, uprzejmy personel

• Ocena dodana: 10 lipca 2023

Klimatyczny hotel w doskonałej lokalizacji
    • Studio z łóżkiem typu king-size i rozkładaną sofą

Jak na obiekt tej wielkości windy nie dają rady. W godzinach szczytu podróż do pokoju lub na zewnątrz może trwać nawet 20 minut. Hotel ma lata świetności za sobą - wymaga nieco uwagi że strony zarządzających. Głośna lodówka i klimatyzacja.

Świetna lokalizacja (tuż przy metrze, walking dystans do wielu atrakcji Manhattanu), przyzwoite i obfite śniadania, super widok z okna, sympatyczna i pomocna obsługa.

• Ocena dodana: 1 lipca 2023

godny polecenia, dobry standard jak na warunki amerykańskie, chociaż bywałem w lepszych hotelach 4*
    • Pokój Dwuosobowy z 2 podwójnymi łóżkami

brak wędliny i żółtego sera na śniadanie. Wskazane jest lepsze oznakowanie schodów. Nieraz można by z nich skorzystać gdy się chce wejść lub zejść 1 piętro czy dwa, a na windę trzeba nieraz długo czekać. Zdażały się usterki w wyposażeniu pokoju, ale po zgłoszeniu w recepcji były błyskawicznie usuwane, więc nie pisę jakie one byly.

idealna lokalizacja. Śniadanie- można się najeśc, ale mało urozmaicona oferta. Trzeba przyjść pół godziny przed zamknięciem, żeby zdążyć , bo punktualnie zamykają i sprzątają jedzenie. Mogliby dać parę plasterków wędliny i żółtego sera na kanapki.Dziwne, że Amerykanie nie jedzą białego sera. Wiele osób wynosiło trochę jedzenia pewnie żeby zrobić sobie kanapkę na drugie śniadanie, nikt nie robił z tego problemu- duzy plus dla hotelu, w sytuacji gdy ktoś nie zna miasta i nie wie gdzie iść, żeby dobrze zjeść...

• Ocena dodana: 10 czerwca 2023

Totalnie klimat NY
    • Studio z łóżkiem typu king-size i rozkładaną sofą

fantastyczna lokalizacja - blisko do Bryant Park, Times Squere czy metra. Świetny widok z okna.

• Ocena dodana: 9 maja 2023

Wszystko super, dziękuję
    • Studio z łóżkiem typu king-size i rozkładaną sofą

jedyny minusik to zapadnięta sofa

Znakomity, przyjazny personel. Różnorodne śniadanie, owoce, jogurty, deser, fantastyczna lokalizacja

• Ocena dodana: 20 kwietnia 2023

Wrocilabym😊
    • Studio z łóżkiem typu king-size i rozkładaną sofą

Oprócz mega wygodnego łóżka w apartamencie była sofa, na której było niewygodnie ale obsługa dołożyła dodatkowy materac i było lepiej. Było bardzo czysto ale widać już zużycie mebli i innych sprzętów.

Sniadania typowo amerykańskie ale smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie, jajecznica, mini placki ziemniaczane, bekon lub kotleciki mielone, owsianka plus dodatki, gofry lub naleśniki, świeże owoce, mufiny itd, personel donosił wszystko na bieżąco. Powierzchnia apartamentu była duża, dodatkowo aneks kuchenny, wyposażony w duża lodówke, micro, zmywarkę, z miejscem do jedzenia i przechowywania, można z recepcji wziąć kuchenkę. Stłukł się nam żyrandol nad stołem w kuchni, odrazu został wymieniony i nikt nie próbował obciążać nas kosztami. Cały personel mega pomocny we wszystkim. Lokalizacja najlepsza z możliwych, wszędzie blisko na pieszo., mieliśmy widok z okien na Empire State Building. Metro przy wyjściu z hotelu.

• Ocena dodana: 9 stycznia 2023

Super miejsce i pokoje z widokiem na Empire
    • Pokój Dwuosobowy z 2 podwójnymi łóżkami

Pierwszej nocy dostaliśmy pokój z widokiem na ścianę :( Na recepcji powiedziano nam że wszystkie pokoje czteroosobowe są w tym pionie. Zmieniliśmy pokój na taki z łóżkiem king size rozkładaną kanapą. Wyspaliśmy się w trójkę na łóżku a drugi syn spał na kanapie. Kanapa nie nadaje się do spania dla dwóch osób.

Hotel położony w bardzo dobrym miejscu, wszędzie blisko piechotą. Bardzo smaczne i różnorodne śniadania. Polecam zejść na drinka i pograć w bilarda wieczorem. Piękny widok na Empire State Building. Pokoje bardzo czyste, MEGA wygodne materace, pierwszy raz spotkałam się z tak dobrym jakościowo! Za rogiem parking samochodowy, dodatkowo płatny. Personel bardzo miły i pomocny. Polecam!

• Ocena dodana: 13 grudnia 2022

Świetne miejsce na miejski - imprezowo-turystyczny wypad z przyjaciółmi .
    • Studio z łóżkiem typu king-size i rozkładaną sofą

Brakowało pokrojonych wędlin, warzyw oraz zwykłego pieczywa. Trzeba wykorzystywać toster. Kolejka do wind :)

Śniadanie jak na USA wystarczające. W hotelu można wziąć kawę na wynos w jednorazowym kubku. Wszędzie blisko, można przemieszczać się piechotą. Ogromna ilość atrakcji - nie ma nudy:) Wejście/wyjście 24h bez problemów. W pokoju w pełni wyposażona kuchnia. Miła bezproblemowa obsługa. Codziennie posprzątany pokój. Wreszcie nauczyłem się przechodzić po pasach! (na naukę nigdy nie jest za późno ;))

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 8 lipca 2022

Dobry hotel w doskonałym miejscu na Manhattanie.
    • Pokój Dwuosobowy z 2 podwójnymi łóżkami

Sala śniadaniowa dość ciasna ,i nie do końca właściwie umeblowana- miała chyba częściowo służyć za lobby czy lounge ,a to utrudniało obsługę śniadań. Chyba dlatego można było swobodnie brać jedzenie i zastawę do pokojów - bo to rozładowywało tłok na sali.

Pokój duży , bardzo komfortowy dla 2 osób , wystarczający dla 3-4 z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym choć tylko z dmowa krzesłami, bez zauważanych zniszczeń czy zabrudzeń . Piękny widok z okien na wyższych piętrach - my mieliśmy panoramę 6 Alei z Empire State Building w tle . Blisko do wielu atrakcji -wspomnianego drapacza chmur, do Grand Central Terminal , Chrysler Building , Rockefeller Center, MoMA, , Times Square , a Bryant Park z Public Library jest o rzut beretem. Wejście do metra -30m od hotelu. Bardzo życzliwy personel , a wszczególności Afroamerykanin Mark z recepcji :-)). Na naszą prośbę pozwolono nam na late check out o 5 godzin całkowicie za darmo.

• Ocena dodana: 13 maja 2024

1,0
    Dwa razy pobrano ode mnie płatność
    • Pokój Dwuosobowy z 2 podwójnymi łóżkami

Duży tłok na śniadaniu już po 8.30, kłopot z miejscem siedzącym, kłopot z dostępnością wszystkich produktów. Analogicznie problem z windami, długi czas oczekiwania o tej porze Niestety, jeszcze raz jestem zobowiązany do zmiany opinii - hotel dwukrotnie obciążył mnie opłatą, a gdy go o tym poinformowałem w wiadomości po prostu nie odpowiedział. Płatność była realizowana przez Booking.com przed przyjazdem i została pobrana. W dniu przyjazdu kartą kredytową zagwarantowałem ewentualne wydatki w trakcie pobytu, zgadzając się na depozyt. Przez przypadek trzy tygodnie po powrocie zauważyłem, że opłata została pobrana drugi raz. Przykre, że hotel nie reaguje. Dzięki interwencji Booking.com otrzymałem zwrot (mega profesjonalne podejście do klienta), ale, jak mnie poinformowano, także Booking nie otrzymał odpowiedzi na pytania o tę sytuację. Szkoda, bo miałem dobre wspomnienia z tego hotelu, a dziś już jest oczywiste, że tam nie wrócę

Znakomita lokalizacja, kilka kroków od Times Square, większość atrakcji Manhattanu w zasięgu nóg, a do tego dwa kroki do metra. Jak na amerykańskie warunki bardzo dobre śniadanie. Wygodny pokój z aneksem kuchennym, dobrze sprzątany, wygodne łóżka.

• Ocena dodana: 22 kwietnia 2024

Idealne miejsce na niezapomniany pobyt.
    • Studio z łóżkiem typu queen-size i rozkładaną sofą

kaucja za pobyt, o której brak jest informacji

Wszystko super, lokalizacja, komunikacja miejska w zasięgu wzroku ( nawet dojazd do lotniska zarówno JFK czy EWR jak ktoś nie chce uberem ), widok z okna na Empire, personel bardzo miły i pomocny, śniadania jak na warunki amerykańskie dobre, różnicę robi jajecznica, z nią i kawą dzień stawał się lepszy. Pogoda dopisała więc czego chcieć więcej.

• Ocena dodana: 4 kwietnia 2024

Jestem bardzo zadowolona.
    • Studio z łóżkiem typu queen-size i rozkładaną sofą

Brak wody do picia.

Bardzo miła obsługa, perfekcyjna czystość.