2. USA – opinie o hotelach

7,9

8,7

• Ocena dodana: 10 maja 2024

• Studio z łóżkiem typu king-size

Mieszkaliśmy na jednym z ostatnich pięter - widok na miasto fantastyczny. Bardzo wygodne łóżka. Personel zawsze pomocny, zawsze uśmiechnięty! Świetna lokalizacja- do stacji metra 2 minuty spacerem.

• Ocena dodana: 5 maja 2024

Dobra lokalizacja, czysto i personel pomocny. Polecam.
    • Studio z łóżkiem typu king-size

Śniadania - bardzo skąpe. Po dwóch dniach zaczęliśmy jeść na mieście.

Widoki na najwyższych piętrach

• Ocena dodana: 27 kwietnia 2024

Fajny i wygodny wybór dla pary w dobrej lokalizacji
    • Dwuosobowe studio z 2 łóżkami podwójnymi i widokiem na miasto

Wszędzie ciasno, mała łazienka na przesuwane drzwi, w pokoju duszno, klimatyzacja nie działała, tłumy w stołówce, mały wybór śniadań, brak darmowej wody butelkowanej w pokoju (nalewak na korytarzu nie działał)

Bardzo fajna lokalizacja blisko metra, miły i sprawny personel, wygodne łóżka, wspaniały widok z wyższych pięter

• Ocena dodana: 27 kwietnia 2024

Przyjemny pobyt, w super lokalizacji polecam ten hotel
    • Studio z łóżkiem typu king-size

Jeśli ktoś rozmawiał na korytarzu przy windach było słychać rozmowy w pokoju, niestety drzwi były krótsze i był prześwit między dywanem a dolna krawędzią drzwi.

Byliśmy z przyjaciółmi 7 dni, pokoje były na różnych piętrach 23 i 42, ale widoki były fajne z obu pokojów. Ręczniki codziennie wymieniane, łóżka duże i wygodne. W pokoju lodówka i suszarka do włosów. U nas nie było wyjątkowo sejfu. Lokalizacja super, blisko różne linie metra. Idealne miejsce wypadowe. Bardzo blisko spacerkiem różne atrakcje: Empire, Edge, Time Square, Madison square Garden. Na ulicy są kwiaciarnie i rano przechodząc obok był piękny zapach kwiatów. Można było ostatniego dnia zostawić bagaż bez opłat i dalej zwiedzać miasto. Czasami w godzinach śniadaniowych trzeba było chwile dłużej poczekać na windę, ale nie było to długo dłużej niż w podobnych tego typu obiektach. We wcześniej czytanych komentarzach było dużo o słabych śniadaniach. My nie wychodziliśmy głodni, pieczywo trzeba było co prawda podgrzewać, ale do pieczywa dżem, masło orzechowe i serek śmietankowy. Codziennie coś na ciepło w bemarach, dostępne również jogurty, owoce, owsianki, zdarzała się sałatka. Do picia soki, kawa, herbata. Można tez wziąć na wynos napoje.

• Ocena dodana: 13 marca 2024

komfortowy pobyt w świetnej lokalizacji

czas oczekiwania na windy, nawet 20 minut, monotonne śniadania

czystość, pokoje, widok , opcje gluten free na śniadania, super lokalizacja

• Ocena dodana: 19 lutego 2024

Wszystko bardzo fajnie

Słabe śniadanie

Widok z okna, lokalizacja

• Ocena dodana: 21 listopada 2023

• Studio z łóżkiem typu king-size

Na standardy US śniadania ok ale dla turystów z Europy sniadania na niskim poziomie brak ekspresu do kawy jakichkolwiek warzyw . My akurat jedliśmy na mieście :)

Lokalizacja ,widok z pokoju na 46 piętrze 11/10 , uchylne okno,

• Ocena dodana: 11 listopada 2023

Polecam i na pewno wrócę!

Monotonne śniadania

Widok z pokoju niesamowity - byłyśmy na 42 piętrze z widokiem na Midtown. Lokalizacja hotelu świetna - wszędzie można dostać się na piechotę a dodatkowo obok hotelu jest metro. Hotel znajduje się na uliczce z kwiaciarniami :) Mimo, że miejsce do śniadań jest małe, na plus oceniam Panie które kierują do stolika- dzięki temu nie trzeba walczyć o stolik :)

• Ocena dodana: 10 listopada 2023

• Studio z łóżkiem typu king-size i widokiem na miasto

Fatalne śniadania. Jajecznica z proszku. Zero warzyw.

Widok z pokoju.

• Ocena dodana: 8 listopada 2023

• Studio z łóżkiem typu king-size

Śniadania - największy minus, menu ubogie, prawie nic lub zero warzyw.

Personel podczas śniadań, rewelacyjna obsługa!

• Ocena dodana: 9 października 2023

Miło było wieczorami wracać do tego hotelu.
    • Studio z łóżkiem typu king-size

Mało miejsca na śniadanie i jednorazowe naczynia

Lokalizacja, czystość i spokój na wyższym piętrze

• Ocena dodana: 4 października 2023

• Dwuosobowe studio z 2 łóżkami podwójnymi i widokiem na miasto

Drzwi do łazienki, których otwarcie od środka było praktycznie niemożliwe dla dzieci.

Bardzo dobra lokalizacja.

• Ocena dodana: 28 września 2023

• Studio z łóżkiem typu king-size

Na śniadania ciągle to samo. Jednorazowe sztućce i talerze i kubki. Brak możliwości pożyczenia parasola.

Pokój czysty, wyposażony w niezbędne rzeczy - suszarka, wieszaki, lodówka, sejf, klimatyzacja i ogrzewanie. W pokoju tez duzy telewizor (nie korzystalam z niego, ale jest). Swietna lokalizacja w centrum Manhattanu - metro, autobusy, stacja kolejowa Penn Statnion! Wspaniały widok z 33pietra. Przemiła i pomocna obsługa. Na poziome C fintess studio. Możliwość zrobienia prania za dodatkową opłatą! Kawa, herbata woda dostępna 24h.

• Ocena dodana: 28 września 2023

Pobyt C U D O W N Y
    • Dwuosobowe studio z 2 łóżkami podwójnymi i widokiem na miasto

Najsłabszym punktem są śniadania. W Europie o takim standardzie hotelu wyglądają zupełnie inaczej. Pewnie na amerykański standard są pyszne:). Kawa-nie da się pić...więc ten Starbaks na rogu ratował czasami życie:), Za tę cenę oczekiwałem trochę więcej. Naczynia jednorazowego użytku, sztućce plastikowe-gdzie tu ekologia? Bardzo mała szafa, brak wieszaków na ścianie na kurtki.

Hotel położony w centrum Manhatanu. Blisko do atrakcji miasta, metro mieści się przy tej ulicy. Pokój przestronny, widok z okna na gąszcz wieżowców przepiękny! Codzienne sprzątanie i wymiana ręczników przez przemiły personel.W pokoju znajduje się mały czajniczek , herbata, kawa oraz kubki( oczywiście papierowe i plastikowe:) mała lodówka oraz mikrofalówka. Obsługa w recepcji bardzo pomocna i miła. Okolica hotelu z mnóstwem sklepów z kwiatami, na jadnym rogu McDonald, na drugim Starbaks, bardzo bezpiecznie.

• Ocena dodana: 24 września 2023

W samym centrum
    • Studio z łóżkiem typu king-size i widokiem na miasto

Cienkie ściany, słychać za dużo z korytarza. Rada dla wybierających pokoje z widokiem…lepsze ba stronę południową mimo iż na północ jest Empire State, którego praktycznie nie widać.

Lokalizacja, śniadania całkiem ok, nie wiem skąd opinie o problemach z windami?! Nie czekaliśmy nigdy dłużej niż raptem 2-3 minuty. Personel przyjazny,oprócz jednej Pani która w trakcie naszego wymeldowania 21.09 ok godz 9 ostentacyjnie ziewała i nie patrzyła nawet w oczy. Brak kultury, który nie powinien mieć miejsca u personelu w 4 gwiazdkowym hotelu.

• Ocena dodana: 17 września 2023

• Dwuosobowe studio z 2 łóżkami podwójnymi i widokiem na miasto

Brakowało czasami trochę warzyw na śniadaniu. Długi czas oczekiwania na windy

Świetna lokalizacja!! Rewelacyjny widok z okna 44 piętro. Śniadania też były ok. Hotel warty swojej ceny. Polecam!!!!!!

• Ocena dodana: 5 września 2023

Było wspaniale !
    • Studio z łóżkiem typu king-size i widokiem na miasto

Na minus - brak wody butelkowanej w pokojach, woda w dzbanku dostępna przy recepcji. My mieliśmy butelki z filtrem i piliśmy kranową. Śniadania - tak jak w poprzednich opiniach- one faktycznie są bardzo kiepskie :( wszystko z paczek, praktycznie brak warzyw, jeśli jest się 10 dni to zdecydowanie to śniadanie jest najgorszą częścią pobytu. Po 5 dniu pobytu zaczęliśmy jeść poza hotelem. Generalnie coś idzie tam zjeść, ale wszystko jest kiepskiej jakości. Mała wskazówka - śniadanie można zjeść również na antresoli, tak jakby piętro wyżej niż główna hala śniadań. Na antresoli o wiele mniej ludzi. Chodziliśmy na śniadania około 6.30/7, raz byliśmy 7.30-8 i był ogromny tłok nawet na antresoli. Polecam chodzić jak najwcześniej. Sprzątanie pokoi - raczej dokładne, jednak odbywało się o różnych godzinach. Czasami po powrocie ze zwiedzania około 17 pokój jeszcze nie był posprzątany a Pani przychodziła o 17.30 gdy byliśmy np w trakcie kąpieli. W konsekwencji czasami nasz pokój nie był sprzątany np 2-3 dni. I ostatni minus, to właśnie było to przydzielenie pokoju na niższym piętrze mimo rezerwacji i dopłaty za wyższe piętro. Była to dziwna sytuacja. Przybyliśmy do hotelu na około 18. Pani stwierdziła, że już nie ma innych pokoi, bo przyjechaliśmy za późno. Po czym powiedziała, żeby iść do pokoju i zobaczyć widok, jak się nam nie będzie podobał to mamy wrócić. Wróciliśmy i poprosiliśmy ponownie o pokój na wyższym pietrze i tak jak pisałam nagle pokój znalazł się na 43 piętrze. Drzwi od łazienki w pokoju są przesuwne, gdy ktoś wybiera się z koleżanką/partnerem o krótkim stażu związku itp itd to może być to krępujące, gdyż szpara w drzwiach jest na około 3 cm, widać i „słychać” wszystko.

To jest na prawdę dobry hotel ! Oj dużo się naczytałam opinii, znalezienie hotelu na wymarzoną podróż do NYC też zajęło sporo czasu ale to był strzał w dziesiątkę ! Zarezerwowaliśmy pokój na wyższym piętrze z widokiem. Po przyjeździe do hotelu okazało się, że pokój jest na 26 p. (Pokoje na wyższych piętrach zaczynają się chyba od 28p.). Po rozmowie z recepcją udało się „nagle” znaleźć pokój na 43 pietrze. Widok cudowny, widać było (w oddali oczywiście) Statuę i One World TC. Pokój bardzo ładny, jest mały, ale nie aż tak mały jak opisują w komentarzach. Deska do prasowania, żelazko, mikrofala, czajnik. Na dole przy recepcji dostępna kawa, herbata, woda. W recepcji można wypożyczyć parasole, bardzo pomocna sprawa bo np podczas naszego pobytu w lipcu padało dobrych kilka dni. Lokalizacja hotelu świetna, blisko stacja metra, zza rogu widać już Empire SB. Są podobno pokoje z widokiem na Empire jednak nam się nie trafił. Z hotelu można zamówić prywatną taksówkę na lotnisko (u nas JFK) za 100 dolarów (tak, drożej niż żółta ale jest stała cena i nie doliczają niczego, a samochód był o wiele większy, wygodniejszy i miał rozkładane fotele :D ). Windy - to długie czekanie wg innych opinii to MIT !!! Nigdy nie czekaliśmy dłużej niż minute. Na prawdę ! :) a tego też się obawiałam czytając inne opinie na bookingu. Hotel jest zlokalizowany na ulicy z kwiaciarniami, bardzo miło było wychodzić o poranku w taki kwiatowy „zagajnik” :) Mimo tych małych „minusików” na prawdę polecam ! A widok po zmroku na rozświetlony Nowy Jork to bajka ! Można siedzieć w oknie całą noc i zachwycać się. Jeśli wrócimy do NYC to z pewnością do tego hotelu.

• Ocena dodana: 4 września 2023

ubogie

• Ocena dodana: 27 sierpnia 2023

Świetne miejsce, z pięknymi widokami w centrum Manhattanu
    • Dwuosobowe studio z 2 łóżkami podwójnymi i widokiem na miasto

Raczej nie było takiej rzeczy

Piękny widok na miasto

• Ocena dodana: 23 lipca 2023

Bardzo kiepskie śniadania

Wspaniały widok z okna

• Ocena dodana: 5 lipca 2023

• Dwuosobowe studio z 2 łóżkami podwójnymi i widokiem na miasto

Klimatyzacja sprawiała duże problemy. Serwis hotelowy nie ogarnięty w swoich działaniach.

Lokalizacja super i dobre jedzenie.

• Ocena dodana: 3 lipca 2023

długośc oczekiwania na windę

śniadania monotonne i mały wybór. Doskonały sok pomarańczowy.

• Ocena dodana: 20 czerwca 2023

Udany wyjazd; świetny hotel; Nowy Jork to jest to!

monotonne śniadania

czysto; piękny widok(44 piętro); bardzo blisko do każdego miejsca na Manhattanie (nawet piechotą); stacja metra 100 metrów od hotelu!

• Ocena dodana: 17 czerwca 2023

Świetna lokalizacja z pięknym widokiem z wyższych pięter.
    • Dwuosobowe studio z 2 łóżkami podwójnymi

Mało miejsca na bagaże w pokoju. Tłok na śniadaniach, trzeba przychodzić przed 8 żeby nie było problemu ze stolikiem.

Doskonała lokalizacja, tuż przy stacji metra. Piękny widok z okna.