2. USA – opinie o hotelach

8,2

8,1

7,6

• Ocena dodana: 2 stycznia 2024

• 1 Apartament typu Wellness z 1 sypialnią z łóżkiem typu queen-size – dla niepalących

W zasadzie nie ma o czym mówić. To NYC. Było serio dobrze.

Bezdyskusyjnie wszystko jak na zdjęciach, no może delikatnie noszące ślady użytkowania. Łóżko wygodne, dostaliśmy w cenie łóżko dodatkowe dla syna. Późny check-out do 20ej był możliwy. Rewelacyjna lokalizacja. Kilka minut od stacji metra i w zasadzie 25 minut spacerkiem do 42 ulicy. Super wygodna opcja z kuchnią - w pełni wyposażona. Łazienka mała ale wystarczająca. Ogólnie super temat. Rezerwowałem w styczniu na pobyt za rok i miałem ofertę 50%ceny po której ten sam apartament był w listopadzie-20K na plusie przy 13 nocach. Zaraz obok dobrze zaopatrzone 24h market i sklep. Kilka dobrych knajp i włoska mała restauracja.

• Ocena dodana: 2 marca 2023

Części wspólne wymagające pilnie remontu. Pokoje tylko po częściowym remoncie - brak remontu łazienki i brak w niej wentylacji... Zużyta wykładzina w sypialni. Brak należnego sprzątania- mimo przypomnien z naszej strony. Ogólne sprzatanie w budynku na słabym poziomie. Hotel najwyżej 3 gwiazdkowy!

Super lokalizacja. Aneks kuchenny. Kawa w lobby.

• Ocena dodana: 30 lipca 2022

Polecam

Lokalizacja,spory apartament,cisza

• Ocena dodana: 18 października 2023

Znośny
    • Apartament z 2 łóżkami typu queen-size i 2 sypialniami – dla niepalących

Bardzo niewygodna skrzypiąca sofa - to był ogromny minus. Bardzo ciężko było się na niej wyspać. Trochę skrzypiąca podłoga - generalnie standard nie jest super wysoki, ale rozumiemy, że to Manhattan - w super miejscu byłyby super wysokie ceny. Pewnego wieczoru mieliśmy wizytę gryzonia - nie było to przyjemne dla mojej żony, ale wiem, że w NY takie rzeczy się zdarzają. W dodatku, po interwencji obsługi (ale dopiero następnego dnia) problem ten się nie powtórzył.

Bardzo podobała mi się lokalizacja - naprawdę można w mnóstwo miejsc na Manhattanie dojść pieszo.. Jest zaskakująco wiele świetnych atrakcji w promieniu półgodzinnego spaceru. Problemem nie jest też dostanie się do stacji metra (aczkolwiek trzeba do nich iść ok. 8-10 minut). Zaskakującą atrakcję jest bar na ostatnim piętrze budynku - jest tam oszałamiający widok na Nowy Jork, bardzo ładny wystrój i świetne drinki. Nie jest tani, ale raz naprawdę warto się do niego wybrać. Obsługa była bardzo pomocna.

• Ocena dodana: 19 września 2022

idelany pobyt w NY
    • Apartament typu Deluxe z 2 sypialniami i 2 łóżkami typu queen-size – dla niepalących

Obiekt ma rewelacyjną lokalizację. Do najważniejszych miejsc można dojść na piechotę lub taksówką w kilkanaście minut. Wkoło hotelu są sklepy (w tym 24 h), restauracje i kawiarnie. W budynku hotelu jest pralnia, siłownia i duży ekspres do kawy i czekolady. Na 26 piętrze znajduje się wspaniały bar Ophelia z widokiem. Wielkim plusem obiektu są osoby tam pracujące. Wszyscy byli wspaniali, pomocni, dużo dla nas zrobili, pozwolili na późny check out. Pomogli przy wizycie gości. Naprawdę trudno było odjeżdżać z tak miłego miejsca. Budynek jest obiektem historycznym i zdajemy sobie sprawę z tego, że ponad stuletni wieżowiec trudno utrzymać w idealnym stanie. Dlatego warto przymknąć oko na aspekty czystości niektórych miejsc i cieszyć się lokalizacją i atmosferą. Widoki z sypialni z 25 piętra przepiękne.

• Ocena dodana: 10 lutego 2024