2. USA – opinie o hotelach
  3. Stan Nowy Jork – opinie o hotelach
  4. Nowy Jork – opinie o hotelu
  5. Opinie o obiekcie Pod 39

Pod 39 – opinie 3-gwiazdkowy

145 East 39th Street, Murray Hill, Nowy Jork, NY 10016, Stany Zjednoczone Ameryki

Nr 187 z 416 hoteli w mieście Nowy Jork

8,1

8,5

8,4

8,1

7,9

8,4

• Ocena dodana: 28 kwietnia 2024

Ogólnie pobyt bardzo pozytywny. Pokoje są małe, jak ktoś ma bardzo dużą walizkę, może być ciężko się pomieścić.
    • Pokój dwuosobowy

Ogrzewanie z klimatyzacji bardzo głośne, jeżeli ktoś łatwo się budzi to może bardzo przeszkadzać. Wieje z okien.

Hotel w centrum, obok Grand Central. Łóżko było wygodne. Codziennie sprzątanie, wymiana ręczników.

• Ocena dodana: 26 kwietnia 2024

Świetna baza wypadowa do zwiedzania Nowego Jorku za dobre pieniądze
    • Pokój dwuosobowy

nie było nic takiego - niektórzy narzekali na głośną klimatyzację, trochę słychać ale do przyzwyczajenia.

Hotel w świetnej lokalizacji do zwiedzania Manhattanu - blisko stacja metra i dworzec Grand Central, 15-20 min piechotą od Times Square, bardzo blisko słynnych wieżowców MetLife i Chrysler Building. Pokoje małe, ale czyste i dobrze wyposażone: tv, klimatyzacja, wifi, sejf, w łazience szampon, mydło, shower gel a nawet suszarka do włosów. Ręczniki zmieniane codziennie. Na dole bar i miejsce do odpoczynku z darmową kawą, herbatą i wodą. Na górze za to słynny już rooftop z widokiem na 3 strony dzielnicy - widać Empire Stare i One World. Na górze też jest dostępny bar ale nie korzystaliśmy. W okolicy mnóstwo knajp i miejscówek na śniadanie i kawę. Zaraz obok hotelu jest też sklep spożywczy (100 m od wejścia) a trochę dalej (3 min pieszo) większy market. Mega polecam ten hotel - dobre pieniądze jak na Manhattan, świetna lokalizacja, no i sam potwierdzam wszystkie dobre opinie jakie można tu o tym miejscu poczytać.

• Ocena dodana: 10 marca 2024

Bardzo dobra lokalizacja, nowoczesne wnętrza pokoju, czysto, wygodne łóżko, super pomocny personel, może być głośno w po
    • Pokój dwuosobowy

Pokój znajdował się na drugim piętrze, bezpośrednio nad barem i było bardzo głośno tego dnia (sobota), a my właśnie zmęczeni, przylecieliśmy z Europy. Poprosiliśmy o ciszę o 23:00 i udało się, muzykę wyłączono.

Bardzo dobra lokalizacja, nowoczesne wnętrze, czysto, wygodne łóżko. W pokoju zostawiliśmy przez przypadek buty trekingowe i znalazły się. Bardzo dziękujemy personelowi za pomoc, buty odebraliśmy dwa tygodnie później.

• Ocena dodana: 8 marca 2024

• Pokój dwuosobowy

Uwaga! Oferta wprowadzająca błąd. Zaznaczyłem nocleg ze śniadaniem! Tu nie ma absolutni żadnego śniadania. Jest kawa z przelewu do dyspozycji przy barku. Hotel nie serwuje śniadań a jako taki promuje ofertę (śniadanie w cenie) to oszustwo. Taras widokowy czynny dopiero od kwietnia! Bar przy hotelu zamyka się ok 22:00. Pokoje są ekstremalnie małe. Podobno w ramach genius booking dostaliśmy upgrade. Niestety pokoje sa tak małe że nie ma gdzie postawić torby podróżnej.

Dobra lokalizacja. Miła obsługa. Czysto w pokojach.

• Ocena dodana: 25 lutego 2024

• Pokój dwuosobowy

Łóżko od łazienki odgrodzone tylko przydymioną szybą, przez ktorą wszystko widać. Byłam z nastoletnim synem, więc mało komfortowo.

Fantastyczna lokalizacja, bardzo czysto. Przyjazny personel. Możliwość przechowania bagażu.

• Ocena dodana: 18 stycznia 2024

Spoko, dobra lokalizacja i miły personel.
    • Pokój dwuosobowy

Ciągneło od nieszczelnego okna w pokoju.

• Ocena dodana: 19 grudnia 2023

Świetna lokalizacja, miniaturowy pokój
    • Pokój dwuosobowy

Rozmiar pokoju bardzo mały, nie można było się swobodnie poruszać. Łazienka tuż przy łóżku oddzielona szybą. Brak prywatności. Brak szafek na ubrania.

Bardzo czysto, kawa dostępna za darmo. Lokalizacja świetna, 5 min od Grand Central.

• Ocena dodana: 17 listopada 2023

Świetna lokalizacja
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Personel nie był zorientowany w głównych atrakcjach NY oraz zamiast wytłumaczyć jak dotrzeć na lotnisko komunikacja publiczna powiedział ze tylko Taxi. Dopiero inna osoba dobrze wytłumaczyła.

Lokalizacja i czystosc

• Ocena dodana: 21 października 2023

Idealny punkt wypadowy do zwiedzania NYC
    • Pokój dwuosobowy

Bardzo malutkie pokoje - 90% powierzchni zajmuje łóżko Łazienka oddzielona od pokoju szklaną ścianą - korzystanie z toalety było mało prywatne Kiepsko działające wifi

Lokalizacja - idealny punkt wypadowy do zwiedzania Manhattanu, łatwy dostęp do metra, wiele atrakcji w zasięgu spaceru Pokoje ładnie urządzone, czyste Wygodne i szybkie zameldowanie/wymeldowanie

• Ocena dodana: 5 października 2023

• Pokój dwuosobowy

Lekki nieprzyjemny zapach z klimatyzacji, gdy wracało się po całym dniu do pokoju.

Świetna lokalizacja, bardzo miły personel. Pokój czysty, codziennie sprzątany. Mały, ale bardzo wygodnie zorganizowany.

• Ocena dodana: 6 września 2023

Rewelacyjny pobyt,dzięki lokalizacji,przy dobrej organizacji można w ciągu 6 dni zobaczyć dużo.
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Pokój bardzo ciasny, ale oglądając zdjęcia w ofercie należy się tego spodziewać.

Znakomita lokalizacja. Do wielu miejsc, głównych atrakcji miasta ,można dojść pieszo. Hotel położony jest na środkowym Manhattanie w pobliżu dworca Grand Central ,skąd można metrem dostać się do pozostałych dzielnic. Bardzo blisko znajdują się miejsca , w których przygotowują dobre jedzenie. W hotelu na parterze, kawa, herbata ,woda ,dostępne do godz.11.oraz czynny wieczorem bar z dobrymi drinkami. Na 17 piętrze znajduje się taras z pięknym widokiem na miasto.

• Ocena dodana: 1 września 2023

Względnie tani hotel kilka minut pieszo od Grand Central.
    • Pokój jednoosobowy

W pokojach jest głośno, drzwi nie maja żadnego wygłuszenia i słychać wszystko co się dzieje na piętrze. Na 16tym piętrze, na którym dostałem pokój znajdował się jakiś pokój techniczny gdzie obsługa hałasowała nawet w okolicach północy.

Dobra lokalizacja, recepcja dostępna całą dobę, bezproblemowy check-in, wygodne łóżko.

• Ocena dodana: 27 lipca 2023

Rewelacyjny pobyt!
    • Pokój dwuosobowy

Myślę, że dla niektórych osób ta wielkość pokoju może być nie do przyjęcia. My wiedzieliśmy że będzie super ciasno, więc nawet byliśmy pozytywnie zaskoczeni jak dobrze zagospodarowana jest ta przestrzeń i czuliśmy się w niej dobrze.

Personel jest bardzo sympatyczny, jest czysto i komfortowo (zakładając, że wiemy, że pokoje są super małe i jesteśmy na to gotowi), rooftop to jest jakaś petarda, rewelacyjne miejsce! Kawka, którą się można częstować co rano to też jest super sprawa. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni!

• Ocena dodana: 19 czerwca 2023

Udany pobyt w NY
    • Pokój dwuosobowy

Widoczny kamień w łazience. Głośna praca klimatyzacji.

Lokalizacja hotelu. Codzienne sprzątanie/wymiana ręczników. Przyjazny i pomocny personel. Bar na 17 piętrze z widokiem na panoramę miasta.

• Ocena dodana: 7 maja 2023

niezapomniane wrażenia

Szklane drzwi w łazience

Hotel położony w samym centrum Manhattanu, blisko do różnych knajpek i wielu atrakcji. Bardzo miła i pomocna obsługa hotelu błyskawicznie rozwiązująca każdy problem.

• Ocena dodana: 5 maja 2023

Świetna baza wypadowa do eksplorowania NYC!
    • Pokój dwuosobowy

Nie mam na co narzekać :).

Świetna lokalizacja – blisko metra, promu, w wiele popularnych miejsc można dojść pieszo. Miła obsługa. Smaczne, nie drogie śniadania w restauracji hotelowej.

• Ocena dodana: 4 kwietnia 2023

• Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Hotel znajduje się w rewelacyjnej lokalizacji. Personel, części wspólne bez najmniejszych zarzutów. Pokój wygląda jak na zdjęciach. Piętrowe łózka są bardzo komfortowe. Jest bardzo czysto! W dniu przyjazdu zablokowano środki na moim koncie na rzecz kaucji. ,,Zwrot" następnego dnia po wymeldowaniu. Polecam :)

• Ocena dodana: 10 stycznia 2023

• Pokój dwuosobowy

Pokój musieliśmy wietrzyć po każdym powrocie z miasta, bo za kazdym razem czuć było lekki zapach stęchlizny. Jest to związane ze słynnym systemem ogrzewania Nowego Jorku parą wodną, która 'pachnie' właśnie w ten sposób :P Poza tym pod koniec pobytu przegraliśmy ze sterownikiem ogrzewania i nie byliśmy w stanie go włączyć.

Lokalizacja pierwsza klasa! Świetne miejsce z dostępnym billardem, rzutnikami, kanapami i pingpongiem w którym codziennie rano można było sobie zrobić kawę i herbatę. Pokój sprzątany codziennie. Było cicho i ani razu nie zdarzyło nam się usłyszeć jakiegokolwiek hałasu dobiegającego z ogrzewania (na co narzekało kilka osób w komentarzach).

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 27 listopada 2022

było super :)
    • Pokój typu Queen

naprawdę malutkie pokoje, choć i tak nie mieliśmy najmniejszego. brak możliwości skorzystania z mikrofalówki. ale trudno narzekać - zalety zupełnie zaciemniają braki. nie można mieć wszystkiego. przydałaby się też możliwość prania i suszenia.

Położenie w samym centrum, 5 min do Chrysler Building i do Grand Central. Czystość. Wygodne łóżko. Kawa, herbata (do 11) i lobby (cały czas) do siedzenia i pracy, z możliwością przyniesienia własnego jedzenia. super

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 25 października 2022

• Pokój typu Queen

świetna lokalizacja. Rano do godz. 11 darmowa kawa, herbata. personel bardzo uprzejmy i pomocny.

• Ocena dodana: 21 września 2022

• Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Mały, ale bardzo czysty pokój. Łazienka jest odgrodzona od pokoju tylko szklanymi, na półprzezroczystymi drzwiami. Przytulne miejsce wspólne i super bar na dachu

• Ocena dodana: 17 sierpnia 2022

• Pokój typu Queen

zbyt male pokoje, brak zestawu do parzenia kawy i herbaty, bardzo glosna klimatyzacja, brak lodowki

lokalizacja super

• Ocena dodana: 28 lipca 2022

Było przytulnie, wszędzie blisko, a sam wyjazd ciekawy
    • Pokój jednoosobowy

cena dość wysoka, ale ro New York. same pokoje bardzo małe, klimatyzacja wieje prosto w głowę.

świetna lokalizacja, miła obsługa w recepcji, cierpliwa i wyrozumiała. w cenie również przechowalnia bagażu i woda w barze. jest tez ochrona i winda na kartę, więc bezpiecznie. Dodatkowo na ostatnim pietrze super urokliwy bar.

• Ocena dodana: 16 lipca 2022

Hotel w super lokalizacji
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Pokoje są małe, ale czyste i zadbane.

Hotel w bardzo dobrej, bezpiecznej lokalizacji, blisko dworca Grand Central i stacji metra. Miła i pomocna obsługa. Codziennie rano darmowa kawa i herbata. Na dachu hotelu bar z drinkami.