2. USA – opinie o hotelach

8,1

7,9

8,3

• Ocena dodana: 12 marca 2024

Obiekt w doskonałej lokalizacji. Bardzo pomocna i serdeczna obsługa. Codzienne sprzątanie i bardzo czysto. Śniadania typ
    • Pokój z łóżkiem typu queen-size – dla niepalących

Depozytu nie można zastosować kartą debetową.

Lokalizacja idealna. Całodobowe zameldowanie. Możliwość pozostawienia bagażu w dniu wyjazdu. Serdeczna obsługa.

• Ocena dodana: 15 lipca 2023

• Pokój z łóżkiem typu king-size i bezprogową kabiną prysznicową – przystosowany dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej/niedosłyszących – dla niepalących

Świeże warzywa na śniadanie - sałata , ogórek , pomidor …

Śniadanie bardzo podstawowe, ale wystarczające

• Ocena dodana: 11 lipca 2023

Może zbyt mało miejsca na śniadaniu przy stolikach. Ale naprawdę za tą cenę jest ok. .

Świetna lokalizacja, przemiły personel, śniadanie ok wiadomo jak to w USA 😀. Nie spodziewaj się polskich standardów. Ja byłem zadowolony, z pokoju miałem widok na Empire state także nie ma co narzekać. W pokoju wszystko to czego potrzeba lodówka żelazko kosmetyki ręczniki, nowoczesny czysty pokój, 5 min spacerem od Times Square. 12 min spacerem od dworca autobusowego. Świetny stosunek jakości do ceny. Można zostawić bagaże!!!

• Ocena dodana: 9 sierpnia 2022

goraca bylo
    • Pokój typu Deluxe z łóżkiem typu king-size i widokiem na Gotham – dla niepalących

Sniadania, postawic stoliki z parasolami przed wejsciem, by mozna przy nich przysiasc na zewnatrz, jako ze nie ma zadnego miejsca do wypicia kawy/piwa

snadanie fatalne, lokalizacja ok

• Ocena dodana: 12 sierpnia 2023

Znośny
    • Pokój Dwuosobowy z 2 podwójnymi łóżkami – dla niepalących

Jakość serwowanych śniadań i serwis sprzątajacy

Śniadania katastrofa :( Serwis sprzątajacy trzeba szukać samemu

• Ocena dodana: 1 czerwca 2023

Uważam, że za te pieniądze można znaleźć bardziej komfortowy hotel z większymi pokojami i lepszym standardem. Ten hotel
    • Pokój z łóżkiem typu queen-size – dla niepalących

Bardzo małe, głośne pokoje. Ledwo co można rozłożyć jedną walizkę w pokoju dla 2 osób. Jedyny plus śniadania to kawa. Pokój jest bardzo mały, dlatego korzystanie z toalety jest bardzo niekomfortowe, jeżeli podróżuje się z drugą osoba.

Lokalziacja w samym centrum, niedaleko metra. Personel pomocny - zmienili pokój, po zgłoszeniu, że jest głośno. Czyste i świeże/nowe pokoje. Ekspres w pokoju na kawę i herbatę.

• Ocena dodana: 4 września 2022

Tygodniowy urlop
    • Pokój z łóżkiem typu queen-size – dla niepalących

-pomimo płatności na miejscu, hotel pobiera zadatek za pierwszą noc z karty w celu gwarancji. Do dokonania płatności na miejscu użyliśmy innej karty i hotel ściągnął cała kwotę, nie wliczając to, że wcześniej zapłaciliśmy za pierwszą dobę. Po wyjaśnieniach okazało się, że tylko w celach gwarancji zablokowali środki na karcie podanej z bookingu za pierwszą dobę i zostaną one zwrócone. Gdyby płatność na miejscu była dokonywana tą samą kartą zapłacilibyśmy mniej o dobę, którą wcześniej opłaciliśmy. Tak więc bez wcześniejszej informacji, zablokowali nam 300$ za 1dobę. -brak informacji o kaucji 200$. Przy ściąganiu pieniędzy z konta wystąpił błąd i hotel pobrał 400$ kaucji zamiast 200$. Na wyjaśnienie odpowiedzieli, że pieniądze po wymeldowaniu zostaną zwrócone... a co jeżeli ktoś miał akurat wyliczony budżet??? - hotel organizował nam transfer z lotniska, wszystkie niezbędne informacje wysłaliśmy emailem wraz z prośbą o odpowiedź czy wszystko jest ok. W odpowiedzi dostaliśmy, że wszytko się zgadza. Po przyjeździe na lotnisko odczytaliśmy emaila, że nie mają wystarczających danych do przekazania kierowcy... na szczęście daliśmy numer telefonu kierowcy, który bez problemu nas odebrał i zawiózł do hotelu. - słaba organizacja personelu -bardzo złe śniadania, tylko płatki z mlekiem, jogurt, banany i ciasteczka -płatność tylko kartą -wywiew klimatyzacji bezpośrednio na łóżko, nawet przy wyłączeniu strasznie wieje -bardzo ale to bardzo głośny hałas od windy, to było okropne!!! -przeciekająca kabina prysznicowa -bardzo małe pokoje

-czystość -bezpieczna okolica i sam hotel (przy każdym wejściu i windach czytniki kart hotelowych) -całodobowa recepcja -dobra lokalizacja, wszędzie blisko -możliwość zostawienia bagażu po wymeldowaniu w hotelu

• Ocena dodana: 4 maja 2024

• Pokój dla niepalących z łóżkiem typu king-size

• Ocena dodana: 9 września 2023

• Ocena dodana: 23 kwietnia 2023

• Ocena dodana: 29 października 2022

• Pokój typu Deluxe z łóżkiem typu queen-size i widokiem na Gotham – dla niepalących

• Ocena dodana: 2 marca 2024

• Pokój z łóżkiem typu king-size i widokiem na okolicę – dla niepalących

• Ocena dodana: 5 stycznia 2022

• Pokój dla niepalących z łóżkiem typu king-size