Doties uz galveno saturu
  1. Viesnīcu atsauksmju mājas lapa
  2. AAE - viesnīcu atsauksmes
  3. Reģiona Dubaijas emirāts viesnīcu atsauksmes
  4. Vietas Dubaija viesnīcu atsauksmes
Apvienotie Arābu Emirāti Dubaija Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par viesnīcām

Jaunākās atsauksmes

• Swissôtel Al Murooj Dubai Viesu sniegtais vērtējums: 8,2

„Ļoti lieli un plaši apartamenti. Brokastis bija garšīgas. Brokastošana notiek divās ēkās, vienā bija grūtības iekļūt, jo bija pilna ar viesiem. Laba atrašanās vieta. Pieejama ērta autostāvvieta.“

• Rove City Walk Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Es dotu viesnīcai 5*, nevis 3*, kā tā ir oficiāli novērtēta. Viss tīrs, sakārtots. Numuriņš mazs, bet viss ērti un komfortabli. Brīnišķīgi higiēnas/ ķermeņa kopšanas piederumi vannas istabā. Ļoti gardas un bagātīgas izvēles brokastis un vēl fantastiskākas vakariņas. Liels paldies darbiniekiem Kumar un Ivy - par ļoti profesionālu un atsaucīgu apkalpošanu. Kumar palīdzēja samainīt citu numuriņu, jo pirmajā piedāvātajā diemžēl kāds bija smēķējis un uzkopšanas personāls, lai maskētu šo smaku, bija izmantojis pārāk daudz telpu aromatizatorus, kas nespēja nomaskēt smēķēšanas aromātus. Pēc mūsu lūguma un sūdzības par šo situāciju, kāda jauna meitene recepcijā (dabīgi ļoti lokainiem, čirkainiem matiem) mums atbildēja, ka nav citu numuriņu. Darbinieks Kumar iesaistījās un solīja palīdzēt atrisināt šo situāciju. Otrs numuriņš bija dievīgs - paldies, tas izglāba visu uzturēšanās laiku šajā viesnīcā :)“

• Atana Hotel Viesu sniegtais vērtējums: 8,1

„Vakariņas. Atrašanās vieta, vilciena (metro) tuvums.Viesnīcas autobusi uz pludmali, veikaliem.“

• Grand Excelsior Hotel - Bur Dubai Viesu sniegtais vērtējums: 8,4

„Teicama izvēle. Labprāt atgriezīsimies.“

• Gevora Hotel Viesu sniegtais vērtējums: 7,8

„Ļoti laba atrašānās vieta - tuvu metro un netālu no Trade centra. Ļoti plašs numurs, ērta gulta, labs internets, brīnišķīgs skats no 34.stāva numuriņa logiem, fantastisks baseins uz 12.stāva jumta. Lifti nebija jāgaida pārāk ilgi, ļoti plaša virtuve.“

• Al Khoory Sky Garden Hotel Viesu sniegtais vērtējums: 8,4

„Ielidojām no rīta, lai gan check in laiks vēl nebija pienācis, mums piešķīra numuru ātrāk, bija tikai jāuzgaida 30min. Ēdināšana ļoti laba, gan jārēķinās ar vietējo virtuvi“

• Stella Di Mare Dubai Marina Hotel Viesu sniegtais vērtējums: 8,2

„Tuvu metro, jūra un kanāls“

• Hotel Boulevard, Autograph Collection Viesu sniegtais vērtējums: 9,1

„Gardas un daudzveidīgas brokastis, jauks un nuzbāzīgs personāls. Lokācija perfekta dažu minūšu attālumā no Burj Khalifa“

• LEGOLAND Hotel Dubai Viesu sniegtais vērtējums: 8,3

„Vide un maltītes ir perfektas ģimenēm ar bērniem. Pielikumā lieliski parki, kas atrodas 5 minūšu attālumā, kur nav rindas un valda burvīga atmosfēra. Lego, viesnīca, laipnais un rūpīgais personāls! Paldies, mums patiesi patika! 💚“

30 vislabākās viesnīcas vietā Dubaija

No 1 677 322 viesnīcu atsauksmēm Booking.com mājas lapā