2. Španielsko - hodnotenia hotelov
  3. Baleárske ostrovy - hodnotenia hotelov
  4. Can Picafort - hodnotenia hotelov
Španielsko Can Picafort Overené hodnotenia od skutočných hostí

• JS Miramar Priemerné hodnotenie: 8,4

„Personál bol naozaj skvelý . Vždy ochotní a ústretový . Mali sme polpenziu , a musím skonštatovať že sme sa každý deň tešili na ochutnávanie nových jedál . Myslim že kuchyňa bola veľmi rozmanitá a kazdy si tu príde na svoje .“

• Grupotel Gran Vista & Spa Priemerné hodnotenie: 8,4

„Krásny hotel, strava výborná. Určite ho odporúčam. Poloha v meste, ale blízko k pláži cca 5 minút. Parkovisko k dispozícii. Raňajky boli výborné.“

• YupiHome Holiday Home Can Paco Priemerné hodnotenie: 8,2

„Cistota, blizko plaze, obchodov, zastavok autobusu“

• Can Picafort Palace Priemerné hodnotenie: 8,1

„Pestrosť ranajok bola dobrá. Náš pobyt trval 5 dní a vždy bolo z čoho vybrať. Večere boli taktiež vo forme švedských stolov.Deti mali v oblube výbornú zmrzlinu a čerstvý melon. Raz sme využili aj vonkajší bazén. Príjemný , ochotný personál.Izba bola pri našom príchode pekne uprataná.“

• JS Horitzó Priemerné hodnotenie: 7,2

„Cena adekvátna k izbe. Kúpeľňa menšia,ale stačila. Za mňa super :)“

• Apartamentos Ses Roquetes Priemerné hodnotenie: 8,8

„Čistota a pohodlie“

• Apartamentos Ses Roquetes Priemerné hodnotenie: 8,8

„Blízko more“

• Nordeste Playa Priemerné hodnotenie: 7,6

„Hotel čistý, izby pekne zariadené, kúpeľňa prerobená, uteráky, fén a mydlo na izbe, fľaša vody z hôr zadarmo, wifi zadarmo v celom hoteli, veľmi milý personál, na pláž 2 min cez ulicu, blízko hotela zastávka autobusu: každých 10-15min autobusy, čo sa týka jedla-nebol tam taký výber ako napr. v tureckých hoteloch, ale určite sa dalo vybrať, s malými obmenami každý deň. Raňajky: donuty, viac druhov ovocia, salámy, syry, veľa zeleniny, maslo, džemy, jogurty, paštika, fazuľa, keksíky, vajcia, párky, praženica, wafle, lievance, volské oká, káva, nápoje, viac druhov pečiva, bagetky Obed: vždy k dispozícii zemiaky, hranolky, ryža, zelenina, ryby, mäso, cestovina, šaláty, koláče, ovocie, dresingy, plus obmeny paella, rebierka, pizza, lasagne, chilli con carne, palacinky, ravioli, rizoto... Večera: podobná ako na obed Drinky zadarmo do 24:00 aj alko a nealko“

• Africamar Priemerné hodnotenie: 7,3

„Skvelý pomer ceny a kvality Lokalita“

• Grupotel Montecarlo Priemerné hodnotenie: 8,4

„Príjemný personal. Vsetko hneď vybavené. V izbách teplo. Čísto. Kúpeľne pekne“