2. Holandsko - hodnotenia hotelov
  3. Zuid-Holland - hodnotenia hotelov
  4. Haag - hodnotenia hotelov
Holandsko Haag Overené hodnotenia od skutočných hostí

• easyHotel The Hague City Centre Priemerné hodnotenie: 7

„Lokalita blízko centra Čistotý a pokojný hotel“

• Novotel The Hague World Forum Priemerné hodnotenie: 8

„Hotel je situovaný v strede medzi vlakovou stanicou (centrom mesta) a plážou, čo pre nás bola jednoznačne výhoda. Je možný aj self checkin a checkout v počítačoch na recepcii, kde na pár kliknutí viete všetko vybaviť. Izba je priestranná a okrem postele obsahuje aj menší gauč. Hlavným pozitívom však jednoznačne je výhľad. Bývali sme na 10.poschodí a videli sme až po more. Výťah je presklený a z neho bol zase výhľad na centrum Haagu.“

• „Veľmi sofistikované miesto, kvalitné služby, ubytovania priamo v centre. V pešej blízkosti dôležité atrakcie. Električkou spred hotela zároveň dostupné všetky ďalšie spoje. Veľmi chutné raňajky. Vybavenie izby super, pohodlné postele, vrátane prístelky. Milý a ochotný personál. Rada sa tam vrátim.“

• The Collector Priemerné hodnotenie: 9,2

„Všetko, najviac sa mi páčili raňajky nakoľko neboli prehnané všelijakým jedlom ale bolo tam iba to čo maju všetci radi. Servis od personálu bol výborný aj darček na koniec potešil.“

• The Hague Teleport Hotel Priemerné hodnotenie: 7,4

„Cistota, parkovanie, centrum mesta cca 35min pešo, velkost izby“

• „Lokalita,vybavenie,čistota,strava,staff“

• Stayokay Hostel Den Haag Priemerné hodnotenie: 8

„Výborná lokalita v blízkosti vlakovej stanice Den Haag HS (Holland Spoor), kde je taktiež zastávka viacerých liniek električiek. Centrum dostupné v pešej vzdialenosti. Milý personál, všetko bezproblémov vykomunikované. Zázemie malo aj biliard, klavír, gitaru, či naozaj príjemné priestory. Izby čisté a príjemné.“

• Leonardo Royal Hotel Den Haag Promenade Priemerné hodnotenie: 8,4

„Veľmi pekný čistý hotel“