2. Holandsko - hodnotenia hotelov
  3. Zuid-Holland - hodnotenia hotelov
Zuid-Holland Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel de Koophandel Priemerné hodnotenie: 9

„Všetko“

• De Doelen Priemerné hodnotenie: 7

„Lokácia, milý prístup personálu (snažil sa nám postele premiestniť a dal nám špunty do uší, znížil cenu za ubytovanie).“

• Maashotel Rotterdam Centre Priemerné hodnotenie: 9

„Izba bola tichá, s krásnym výhľadom na rieku a večer ste si mohli vychutnať západ slnka. Raňajky štandardnej kvality, postele pohodlné, manželská posteľ so spoločným paplónom. Na privítanie sme dostali koláčik.“

• Hotel Corel Priemerné hodnotenie: 9

„Hotel blizko mora, cisty a velmi pohodlna postel. Interier hotela je novy a celkom pekny :) Jedina nevyhoda je ze sa da parkovat iba v parkovacich domoch ktore stoja na den 37,50 a su cca 8min chodze od hotela.“

• Hotel Andante aan Zee Priemerné hodnotenie: 6

„Poloha hotela“

• Hotel Breitner Priemerné hodnotenie: 7

„Hotel je dobre situovaný v centre mesta, neďaleko vlakovej stanice. Raňajky boli chutné a výber jedál bol v poriadku. Check-in aj check-out prebehli naozaj za pár sekúnd. Prívesok na kľúče je pomerne veľký, ale výhodou je že sa kľúče pri odchode nechávajú na recepcii. Pri príchode si na recepcii overovali cez kópiu občianskeho, ktorú si vyhotovili pri checkin-e, či som naozaj na danej izbe ubytovaný, takže sa nemusíte báť že by vám niekto cudzí išiel na izbu.“

• Novotel The Hague World Forum Priemerné hodnotenie: 9

„Hotel je situovaný v strede medzi vlakovou stanicou (centrom mesta) a plážou, čo pre nás bola jednoznačne výhoda. Je možný aj self checkin a checkout v počítačoch na recepcii, kde na pár kliknutí viete všetko vybaviť. Izba je priestranná a okrem postele obsahuje aj menší gauč. Hlavným pozitívom však jednoznačne je výhľad. Bývali sme na 10.poschodí a videli sme až po more. Výťah je presklený a z neho bol zase výhľad na centrum Haagu.“

• Hotel Royal Bridges Priemerné hodnotenie: 9

„Nás tretí pobyt v tomto hoteli. Skvelá lokalita takmer v centre mesta. Možnosť rodinnej izby pre 3 dospelých . Denná výmena uterákov a doplnenie kúpeľňových potrieb.“

• easyHotel The Hague City Centre Priemerné hodnotenie: 7

„Lokalita blízko centra Čistotý a pokojný hotel“

• Bilderberg Europa Hotel Scheveningen Priemerné hodnotenie: 7

„Vybavenie, kavovar, matrace“