2. Holandia – opinie o hotelach
  3. Holandia Północna – opinie o hotelach
  4. Monnickendam – opinie o hotelu
Holandia Monnickendam Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Waterland Hoge Huis Ocena: 8,1

„Alles gut”

• De Rokerij Ocena: 8,7

„Lokalizacja. Cisza spokój, ale w pobliżu restauracje. Bardzo dobra komunikacja z Amsterdamem. Autobus i metro. Do Central Station w 30 minut. Kontakt z właścicielem bezproblemowy. Można się umówić na pozostawienie klucza w skrzynce na szyfr, więc elastyczne zameldowanie i wymeldowanie.”

• „Cudowne miejsce przemiła ŵłaścicielka idealne dla rodzin z dziećmi. Można popływać rowerem wodnym, odpocząć w ciszy. Super dla ludzi z rowerami. Okolica przepiękna do Amsterdamu 15 km. Jesteśmy zachwyceni i jeśli wrócimy do Holandii to właśnie tu. Pozdrawiamy Ilona i Marek.”

• „Bliskość starówki”

• De Rokerij Ocena: 8,7

„Sympatyczny domek w pięknej miejscowości, z dwiema sypialniami i osobnymi łazienkami. Dojazd autobusem do centrum Amsterdamu wraz z dojściem na przystanek zajmował jedynie pół godziny. Wygodne łóżka. Pokój dzienny dobrze urządzony, ze stołem i wygodnymi meblami.”

• „Uroczy domek z antresolą, 4 wygodne miejsca do spania. Duży bezpłatny parking w pobliżu.”

• Hotel Monnickendam Ocena: 7,9

„Położenie hotelu w klimatycznej miejscowości. Czystość i wygoda pokoju celujaca Sympatyczna obsługa i uprzejmy Ramirez.Chetnie wrócimy tutaj jeszcze raz”

• „Bardzo dobra lokalizacja, byliśmy z dwójką małych dzieci, byli zachwyceni otoczeniem. Polecam serdecznie.”

„Miejscowość”

• Fortuna Spinoza Ocena: 9,8

„Hotel piękny wewnątrz i na zewnątrz, Wystrój pałacowy, ładne meble, zastawa stołowa Łóżka z baldachimem, pyszne śniadanie, przemiły Personel”

10 najlepszych hoteli w mieście Monnickendam