2. Comentarii despre hoteluri în Filipine
  3. Comentarii despre hoteluri în Luzon
  4. Comentarii despre hoteluri în El Nido
Filipine El Nido Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• „+Foarte liniștitor , +Personalul excepțional (orice problemă întrebați cu încredere personalul proprietății ), +9 apusuri mereu excepționale, +mâncarea foarte gustoasă, +Pază pe timp de noapte, +Excursiile organizate prin intermediul proprietății ( Ape Tours ) merită făcute.”

• Lagùn Hotel Scor din comentarii: 8

„- singurul atu este ca am facut chek in cu o ora mai devreme, desii tv nu functiona, seiful nu, prosoapele de fata lipseau... mi-au spus ca oaspetii vin cu ptosoape de acasa.... in fine m-am bucurat de zona si tururi”

• ANGKLA Beach Club & Boutique Resort Scor din comentarii: 8,9

„Locatia este minunata, vilele sunt frumoase, personalul este amabil. Vila 104 (first floor) are intimitate. Baia nu miroase urat (cum am citit in alte comentarii). Mancarea si bauturile de la bar sunt grozave. Mini bar gratuit. Ulei de cocos si dezinfectant pentru maini oferite de bun venit. Grozav. Serviciul de transfer este grozav, sunt flexibili, m-au lasat unde am dorit in El Nido. Cauayan care este un hotel de 3 ori mai scump NU ofera acest serviciu!”

• The Funny Lion - El Nido Scor din comentarii: 9,3

„Un hotel boutique curat situat fix in centrul El Nido. Ofera transport gratuit catre Papaya Beach, din punctul meu de vedere: cea mai frumoasa plaja din El Nido!! Personal foarte amabil. Atat la check in, cat si la check out iti ofera mici cadouri.”

• Charlie's El Nido Managed by HII Scor din comentarii: 8,6

„Personal super super prietenos și săritori sa rezolve orice problema..curățenie de nota 10 și paturi bune de dormit..piscina la fel de nota 10 și micul dejun diversificat tip bufet..țineți-o tot asa și clar vom reveni cu drag! Recomandddd!!”

• Sophias Beach Guest House Scor din comentarii: 8

„Totul a fost superb.Locatia este foarte buna ( cele mai frumoase terase si restaurante sunt in aceasta zona),poti inchiria scuter si kaiak ( cele mai frumoase plaje accesibile cu kaiakul sunt in zona hotelului)de la proprietate precum si alte activitati iar personalul a fost neașteptat de politicos si primitor.Am schimbat 4 hoteluri in sejurul nostru insa in acesta ne am simtit cel mai bine.O sa revenim cu siguranta!”

Cele mai bune 30 hoteluri din El Nido