2. Comentarii despre hoteluri în Filipine
  3. Comentarii despre hoteluri în Luzon
Luzon Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Coron Hilltop View Resort Scor din comentarii: 9

„O locație foarte ok la distantă scurta de orașul Coron, camere mari, spatioase, aer conditionat, ventilator, apă caldă, acces la piscină, micul dejun foarte bun si diferit de la o îi la alta (atentie! există un mini bufet care e zilnic dar persoana de la micul dejun va aduce farfuria cu micul dejun, desert, suc separat de ce e in acel mini bufet). Personalul foarte amabil.”

• Ramada Encore by Wyndham Makati Scor din comentarii: 10

„Totul ok,zona foarte bună, 30 minute de aeroport,10 minute pe jos de Mall,paturile foarte generoase în cameră”

• ANGKLA Beach Club & Boutique Resort Scor din comentarii: 9

„Locatia este minunata, vilele sunt frumoase, personalul este amabil. Vila 104 (first floor) are intimitate. Baia nu miroase urat (cum am citit in alte comentarii). Mancarea si bauturile de la bar sunt grozave. Mini bar gratuit. Ulei de cocos si dezinfectant pentru maini oferite de bun venit. Grozav. Serviciul de transfer este grozav, sunt flexibili, m-au lasat unde am dorit in El Nido. Cauayan care este un hotel de 3 ori mai scump NU ofera acest serviciu!”

• The Funny Lion - El Nido Scor din comentarii: 9

„Un hotel boutique curat situat fix in centrul El Nido. Ofera transport gratuit catre Papaya Beach, din punctul meu de vedere: cea mai frumoasa plaja din El Nido!! Personal foarte amabil. Atat la check in, cat si la check out iti ofera mici cadouri.”

• jazz residence Scor din comentarii: 1

„Este o excrocherie”

• „+Foarte liniștitor , +Personalul excepțional (orice problemă întrebați cu încredere personalul proprietății ), +9 apusuri mereu excepționale, +mâncarea foarte gustoasă, +Pază pe timp de noapte, +Excursiile organizate prin intermediul proprietății ( Ape Tours ) merită făcute.”

• OYO 1007-5 Senses Hostel Scor din comentarii: 8

„Mi-a plăcut de fata de la recepție 😍😅”

• City Garden Grand Hotel Scor din comentarii: 9

„-localizare excelenta, aproape de malluri, cafenele, baruri (Filling Station este la 3 minute de mers pe jos); -curatenie; -prezenta camerelor pentru fumatori (un mare avantaj); Personal atent”

• Lagùn Hotel Scor din comentarii: 8

„- singurul atu este ca am facut chek in cu o ora mai devreme, desii tv nu functiona, seiful nu, prosoapele de fata lipseau... mi-au spus ca oaspetii vin cu ptosoape de acasa.... in fine m-am bucurat de zona si tururi”

• Tag Resort Scor din comentarii: 9

„Personal amabil sa rezolve orice problema..curatenie și pat confortabil..piscina ok și mic dejun generos..”

Cele mai bune 30 hoteluri din Luzon