2. USA – opinie o hotelach
  3. USA – opinie o hotelach
Obszar metropolitalny Nowego Jorku Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Bliskość stacji metra i głównych atrakcji Brooklynu. Pomocny personel przy płatności na miejscu kartą debetową, która nie mogła zostać obciążona odgórnie.”

• „Blisko do stacji metra. Miła i pomocna obsługa.”

• Hotel Scherman Ocena: 8

„Czyste pokoje. Miła obsługa. Genialna lokalizacja. Kameralność obiektu. Wygodne łóżko. Duża ładna łazienka. Spory pokój.”

• „New York vibes we wnętrzach obiektu ❤️‍🔥”

• „Uprzejmy gospodarz.”

• „Świetna lokalizacja blisko metra w spokojnej okolicy. W pobliżu sklepy i duży wybór dobrych restauracji. Pokój był czysty. Plusem będzie także kuchnia.”

• GuestHouse Ocena: 10

„Szukałem noclegu na czas dwudniowej wycieczki do NY poza Manhattan'em i ta lokalizacja była strzałem w dziesiątkę. Cicha spokojna okolica, świetne warunki i bardzo pomocny i życzliwy właściciel. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.”

• „Bardzo przyjemny hotel”

• Dayton Dream Ocena: 10

„Jeśli szukasz miejsca na imprezę, ta oferta nie jest dla Ciebie. Jeśli zależy Ci na: 1.Bliskości Nowego Jorku 2.Uczciwej rozsądnej cenie 3.Dbającej o dobro Gości Gospodyni 4.Czystości miejsca 5.Poczucia bezpieczeństwa i spokoju mocnego poza domem. To ta oferta jest idealna dla Ciebie. Rzadko kiedy można spotkać tak miłą Gospodynię, troszczącą się o każdy element twojego wypoczynku. Gospodyni pomogła mi w sytuacji, która była bardzo trudna i czasowo wiążącą. Korzystałam z uprzejmości i podwiezienia na lotnisko oraz do przystanku autobusowego. Na śniadanie które nie jest częścią oferty - oprócz kawy i herbaty otrzymałam owoce i ciastka, W pokoju było bardzo ciepło i pachniało czystością. Równie nieskazitelnie czysta była wspólna łazienka i części wspólne dla Gości, Nie było nic, co utrudniało wypoczynek. Pobyt uważam za bardzo udany, żałując , że mołam tam być tylko dwa dni.”

• GuestHouse Ocena: 9

„Bardzo szybki kontakt z właścicielem, możliwość przechowania bagażu, czystość.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Obszar metropolitalny Nowego Jorku

na podstawie 20 957 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com