2. USA – opinie o hotelach
  3. Stan Nowy Jork – opinie o hotelach
  4. Queens – opinie o hotelu
Stany Zjednoczone Ameryki Queens Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• The Queens Hotel Ocena: 7,1

„Czystość, darmowa kawa z rana, dobre połączenie z Manhattanem, brak odgłosów z innych pokoi, często zmieniane ręczniki.”

• The Queens Hotel Ocena: 7,1

„Lokalizacja i pokój”

• „Czysty pokój”

• „Wszystko czego oczekiwałem od tego obiektu było spełnione. Czysto, schludnie. Obsługa uprzejma.”

• „Hotel spełnił nasze oczekiwania. W okolicy dwie stacje metra. Około 7 min zajmuje dotarcie metrem na Manhattan. W niedalekiej odległości znajduje się Long Island, dotarcie tam zajmuje kilkanaście minut pieszo. Hotel oferuje naprawdę dobre śniadania i jest duży wybór, każdy znajdzie dla siebie coś dobrego. Generalnie miejsce godne polecenia, również jeśli podróżujecie z dziećmi.”

• „Czystość w pokoju, bardzo ładny widok z okna w pokoju. Cicho i spokojnie. Dostęp do kawy i herbaty. Możliwość przechowania bagażu. Ogólnie polecam W pokoju głośnik bluetooth, bardzo fajny dodatek..”

• „Super personel, uśmiechnięty i pomocny. Pokój i łazienka czyste, sprzątane poniedziałek - piątek. Bardzo wygodne łóżko. Kawa/herbata dostępne przez całą dobę, jest też miejsce, żeby usiąść. Niedaleko metro, kawałek dalej drugi przystanek, w większości z bezpośrednim dojazdem do centrum. Ogólnie mówiąc bardzo dobry stosunek jakości do ceny.”

• „Czysty pokój, częste sprzątanie, ładny wystrój”

• „około 10 min spacerem do metra, w okolicy dużo restauracji i barów, pokój czysty i zadbany.”

• „Pokój czysty, codziennie sprzątane”

30 najlepszych hoteli w mieście Queens