2. Бельгія: відгуки про готелі
  3. West-Flanders: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
West-Flanders Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• The Flower B&B Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже добре, чисто і зі смаком.“

• B&B Lady Jane Оцінка за відгуками: 10

“Власник“

• Canal Central Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобалися апартаменти. В самому центрі міста. Казково старовинна атмосфера, все зроблено зі смаком та любов'ю . Приємним бонусом були сніданки. Власники дуже чуйні та приємні люди, завжди на зв'язку. Поруч від апартаментів є платні автостоянки, за 15 хвилин пішки - безоплатна.“

• Logies Lucullus Оцінка за відгуками: 10

“Сніданок дуже смачний! Є все, що потрібно!“

• De Zomere B&B Оцінка за відгуками: 10

“Нам пощастило забронювати номер перед Різдвом, що додало ще більшої атмосфери затишку. Цей будинок - це приклад того, як господарі хочуть зберегти історичну цінність кожної цеглини. Господарі дуже привітні і доброзичливі.“

• Heerlijke Studio in centrum van Brugge Оцінка за відгуками: 10

“Дуже затишне, тепле, зручне житло у чудовому старовинному будинку в центрі міста. До центральної площі 5 хвилин пішки. Дуже гостинні і доброзичливи господарі. Колоритний доглянутий будинок із камінами та садом. Повне відчуття атмосфери старовинного Брюгге. Кухонний анекс дозволяє приготувати легкий сніданок або вечерю. Перебування тут залишило в нас лише позитивні враження. ) Дуже дякуємо господарям за чудовий час перебування в Брюгге!)“

• D 28 Оцінка за відгуками: 10

“Гарне розташування, легко дійти від станції та знайти будівлю. Дуже симпатична вуличка в центрі міста, можливість цілком самостійного чекіну. В кімнаті тепло, ліжко зручне.“

• B&B La Passion Interdite Оцінка за відгуками: 9

“Затишно, смачно та шикарне місце розташування“

• B&B Le Coquin Оцінка за відгуками: 9

“Затишно, красиво, не як завжди“

• Guesthouse Gieterij Оцінка за відгуками: 10

“Чудові апартаменти, зручне розташування, все сподобалось.“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні West-Flanders

на основі 124 559 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com