2. USA – opinie o hotelach

7,9

• Ocena dodana: 10 maja 2024

Przyjadę tu jeszcze
    • Apartament typu Suite z 1 sypialnią i rozkładaną sofą

Serwis hotelowy. Sprzątanie jeden raz na 5 nocy. Opróżnianie koszy na śmieci dopiero po złożonej prośbie. Przyjechaliśmy w cztery osoby, łóżko było przygotowane dla dwóch, pościel doniesiona po dwóch interwencjach. Jakby wszystko jest, ale nie do końca działa. Głośny nawiew klimatyzacji, nieszczelne okna, przez które wiał zimny wiatr. Brak talerzy, sztućców mimo, że jest aneks kuchenny z mikrofalą, lodówka i zlewem.

Hotel w fantastycznej lokalizacji. Cicha, spokojna okolica a dzięki bliskości Memorialu 9/11 wręcz majestatyczna. Można odpocząć w małym parku pamięci. Blisko do różnych stacji metra i całego centrum przesiadkowego. Czuliśmy się tam bezpiecznie, nawet późne powroty metrem nie były stresujące. W hotelu czysto, nie wliczając okien - tak brudnych szyb to jeszcze nie widziałam, może taka specyfika. Świetne rozwiązanie z wodą (gazowaną lub niegazowaną, bardzo smaczną), którą można nalać sobie do udostępnianych butelek. Całodobowo dostępny dla gości hotelu ekspres do kawy, gorąca woda i spory wybór herbat. Oczywiście dostępny również lód. Jest też pralnia bezpłatna dla gości, jednak nie korzystałam. Pokój w którym mieszkaliśmy duży i przestronny. Jest miejsce przy stole, duża łazienka i pokój z rozkładana sofą z zamykanymi drzwiami. Bardzo dobrze spędziliśmy tam czas. Mimo niedociągnięć, drugi raz wybrałaby również ten hotel.

• Ocena dodana: 2 maja 2024

• Pokój typu Superior z łóżkiem typu queen-size z widokiem na Miejsce Pamięci Ofiar Zamachu z 11 września

Świetna lokalizacja do zwiedzania downtown, widok z okna na WTC. Barek z kawą i herbata - mega udogodnienie. Polecam. Zwrot depozytu - czekam już 7 dni - mogłoby być krócej.

• Ocena dodana: 19 kwietnia 2024

Hotel godny polecenia

Lokalizacja

Taras

• Ocena dodana: 8 kwietnia 2024

Bardzo przyjemny, czysty hotel w doskonałej lokalizacji. Bardzo blisko stacji metra, sklepów, restauracji. Spokojna okol

Brak płynu do mycia ciała

Lokalizacja, czystość i wygodne łóżko😊

• Ocena dodana: 20 stycznia 2024

Wspaniała lokalizacja, hotel przeciętny, raczej na krótki pobyt.

Pokoje wymagają odświeżenia, zdecydowanie są wyeksploatowane. W pokoju z dodatkowym łóżkiem było bardzo zimno, okna nie są szczelne i zawiewało mroźne powietrze z zewnątrz.

Zdecydowanie lokalizacja hotelu jest największym plusem obiektu. Widok z pokoju na WTC był fantastyczny.

• Ocena dodana: 13 września 2023

Świetna lokalizacja

Czystość wykładzin w pokoju.

Świetna lokalizacja. Niesamowity widok z pokoju na Memoriał 9/11. Blisko do wielu znanych atrakcji na dolnym Manhattanie. Blisko do stacji metra i stacji pociągu PATH na lotnisko Newark czy promów na Liberty Island. Wieczorami bardzo bezpiecznie. W lobby kawa, herbata i woda 24/7

• Ocena dodana: 4 września 2023

Lokalizacja

• Ocena dodana: 1 września 2023

• Pokój typu Superior z łóżkiem typu queen-size

Sprzątanie pozostawia wiele do życzenia. Depozyt zwrócony dopiero po tygodniu od wymeldowania. Nieadekwatna do warunków wysoka cena za pobyt.

Bardzo dobra lokalizacja. Kawa, woda i herbata dostępne przez całą dobę. Rewelacyjny taras na 20 pietrze

• Ocena dodana: 19 lipca 2023

Było ok
    • Apartament typu Suite z 1 sypialnią i rozkładaną sofą

Brak szklanki łyżki czy tez łyżeczki

Pokój czysty wygodne łóżka woda na korytarzu do picia za darmo oraz kawa na parterze gratis

• Ocena dodana: 9 maja 2023

• Pokój typu Superior z łóżkiem typu queen-size

Świetny widok z okna, korzystna lokalizacja (blisko do WTC Memorial, Wall St i The Battery. Bar na 20 piętrze z tarasem wychodzącym na północną stronę oferuje ładną panoramę nocnego Manhattanu.

• Ocena dodana: 9 maja 2023

Hotel w świetnej lokalizacji, to dobre miejsce na kilkudniowy wypad w Nowym Jorku.
    • Mały Pokój z łóżkiem typu queen-size

- kiepska izolacja od hałasów na korytarzu (ostatniej nocy w zaśnięciu przeszkadzała mi kłócąca się na korytarzu para)

- Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu kilku stacji metra oraz w pobliżu promu wypływającego na Ellis island i statuę wolności - okolica wydawała się bezpieczna po zmroku i spokojna w odróżnieniu od wielu miejsc w NYC - darmowa woda z dystrybutora - bar na ostatnim piętrze ze wspaniałym widokiem oraz happy hour w barze

• Ocena dodana: 2 lutego 2023

Świetna lokalizacja i hotel przyjemny jednak brak zwrotu depozytu za pokój hotelowy po 2 tygodniach
    • Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi

Depozyt jak zapłaciłem za pokój nie otrzymałem zwrotu nawet po 2 tygodniach. W przypadku innych hoteli w NYC zwrot był natychmiast.

Rewelacyjna lokalizacja i piękny widok z ostatniego piętra hotelu.

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 7 listopada 2022

Brak lodówki w pokoju

Śniadanie typowo amerykańskie, czyli dla Europejczyka słabe. Lokalizacja super, tarasy na 20-stym piętrze ze wspaniałym widokiem

• Ocena dodana: 18 września 2022

świetny obiekt, super lokalizacja. polecam
    • Pokój rodzinny z 1 łóżkiem typu queen-size i 2 łóżkami pojedynczymi

sprzątanie co 3 dni.

świetna lokalizacja, nie ma takiego szaleństwa jak na Times Square,blisko kilka linii metra, W lobby dostępna kawa i woda. Wejście wspólne z CQ hotel. pokoje sprzątane są co 3 dni, o czym informuje recepcja, natomiast wymiana ręczników na życzenie, może być codziennie. W pokoju zestaw do parzenia kawy nie działał, ale kawa w lobby to zastąpiła. mieliśmy pokój łączony wspólnym korytarzem, w jednym z pokoi kuchnia z lodówką, kuchenką mikrofalową, ale brak talerzy czy widelców i noży. w łazience suszarka do włosów, podstawowe kosmetyki. Rewelacyjny taras na 20 pietrze z barem czynnym do godziny 22.

• Ocena dodana: 18 sierpnia 2022

może być
    • Pokój typu Standard – przystosowany dla osób niepełnosprawnych

personel obiecuje wszystko, ale nie spełnia

bez śniadań

• Ocena dodana: 14 sierpnia 2022

Fajna baza wypadowa na Manhattanie
    • Pokój typu Superior z 2 łóżkami pojedynczymi

Są w tym hotelu złe pokoje, dlatego uważajcie i sprawdźcie ten, który zostanie Wam przydzielony. Po zameldowaniu dostaliśmy pokój na 6. pietrze, w którym śmierdziało jakby coś w nim zdechło. Od razu to zgłosiliśmy i zostaliśmy przeniesieni do pokoju na ostatnim piętrze. Ten był ok, ale okazało się, że na dachu znajdują się klimatyzatory, które powodowały że w środku non stop był głośny dźwięk/szum zbliżony do wnętrza samolotu. Nie da się przy tym spać lub spędzać w pokoju więcej niż 15 minut. Dopiero za trzecim razem dostaliśmy pokój bez ww. mankamentów.

Dobra lokalizacja i sensowna cena jak na NY. Pokoje czyste, pomocny personel, generalnie OK.

• Ocena dodana: 11 marca 2022

Wszystko ok

Widok z górnego tarasu-cudo

Pobyt: luty 2022

• Ocena dodana: 28 kwietnia 2024

Znośny
    • Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi

Chciałem dać wysokie oceny ale niestety brak komunikacji między personelem obniżył średnią. Zapytałem przed przyjazdem czy w dniu wyjazdu możemy przedłużyć w jednym pokoju dobę do 17:00. Odpisano mi że są dwie opcje Pozostawienie bagażu w schowku nieodpłatnie lub 136 dolarów + tax za przedłużenie jednego pokoju. Potwierdziłem odpłatne przedłużenie które oficjalnie jest w korespondencji booking.com Zależało nam bo właśnie w jednym z pokoi była nasza 78 letnia mama i było by to dla niej komfortowe. Dobrze że zapytałem dzień wcześniej czy jest to przedłużenie. Pan w recepcji był niemiły nawet nie spojrzał w moją rezerwację tylko powiedział że nie ma możliwości bo wszystko jest sprzedane. Okłamał mnie ponieważ po wyjściu z recepcji sprawdziłem dostępność pokoi i były na ten dzień. Zrobiłem nawet zrzut z ekranu. Zależy na jakiego pracownika się trafi. Jedni bardzo sympatyczni inni wręcz opryskliwi. Podobnie z odpisywaniem na wiadomości przez booking. com. Jedni odpisują szybko inni na kolejny dzień. W pokoju ekspres do kawy ale 3 kapsułki na cały tydzień. ponieważ personel był 2 razy w pokoju ale nie uzupełnił. Jednak onbok hotelu jest starbucks więc ok. A teraz odpiszą że dziękują za pobyt i tyle.

Lokalizacja jest fantastyczna!!!!! Mieliśmy widok na WTC. Dobrze działający internet. Na kondygnacjach znajdują się dyspensery z butelkami na wodę. Więc można korzystać i napełniać wodę.

• Ocena dodana: 27 marca 2024

Mój ulubiony w NYC

Zostałbym dłużej.

Czysty, wygodny hotel w bardzo dobrej lokalizacji. Umożliwił mi przyjazd z lotniska Newark swoim transportem, za co jestem bardzo wdzięczny. Kawa i herbata 24/7 i co najważniejsze woda bez ograniczeń (są butelki i dystrybutor). Jest siłownia, fajne miejsce do pracy z kompem na parterze. Personel jest bardzo przyjazny. Zawsze dostawałem to o co poprosiłem. Problem z klimatyzacją technik załatwił w 10 minut. Rewelacja.

• Ocena dodana: 20 marca 2024

Warto najlepszą opcją na Manhattanie w tej cenie
    • Pokój typu Standard z łóżkiem typu king-size

Wszystko było ok

Darmowa kawa herbata woda bez limitu. Rooftop to jest w ogóle hit!

• Ocena dodana: 25 stycznia 2024

• Mały Pokój z łóżkiem typu queen-size

Świetna lokalizacja w bliskości WTC i wielu stacji metra, bardzo dobry standard, bar na dwudziestym piętrze z niezapomnianym widokiem. Wyjąktowo miły i profesjonalny Pan Spencer z recepcji jest wizytówką tego hotelu. Zdecydowanie polecam

• Ocena dodana: 19 grudnia 2023

Bardzo dobry.

Wszystko było w porządku. Hotel w bardzo dobrej lokalizacji, pokój dość mały na trzy osoby ale widok z okna rekompensował niedogodności.

• Ocena dodana: 26 listopada 2023

Polecam

Brak śniadań.

Bardzo dobre położenie na dolnym Manhattanie, bezpośrednio przy 9/11 Memorial WTC. Czysto i bezpiecznie.

• Ocena dodana: 22 listopada 2023

1,0
    złodziejski hotel
    • Mały Pokój z łóżkiem typu queen-size

Płatność za pobyt została pobrana podwójnie, zostałem przez obiekt okradziony. Recepcja podczas pobytu obiecała zwrot mineły dwa tygodnie nie odbierają telefonu nie odpisują na maile wysyłają tylko mnóstwo spamu a pieniędzy jak nie było tak nie ma